Oceny Chrysler Sebring II

Najnowsze oceny Chrysler Sebring II

~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Chrysler Sebring II
Nosząc się z zamiarem zmiany samochodu, zastanawiałam się głównie nad europejskimi markami, typu opel czy audi, ale w ostatecznym rozrachunku, przejechaniu kilkunastu kilometrów Chryslerem 300m już nie wyobrażałam sobie innego auta niż właśnie CHRYSLER. Tyle, że parkowanie w mieście \"emką\" byłoby zbyt uciążliwe, toteż wybrałam Sebringa. Szukałam ok pół roku, aż trafiłam na ten, który zobaczyłam i wiedziałam, że \"będziemy razem\". Poza tym...
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Chrysler Sebring II
Samochód przykuwajacy uwagę, ze względu na swoją oryginalnosc, typowy "amerykaniec". Silnik ma bardzo ładny dźwięk, skrzynia chodzi bardzo równo. Jeśli ktoś chce sedana, który pięknie wygląda w środku, jest świetnie wyciszony, to w tej cenie niech sobie kupi Lagune a nie Sebringa. Polecam dla każdego kto lubi amerykańskie samochody a nie chce wiele wydawać na koszty podróżowania i utrzymania
~XYZ
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
~Szogun
Chrysler Sebring II
Mój 3 Chrysler Sebring Cabrio (pierwszy byłStratus 1998, później Sebring 2001, teraz też tylko 2005). Przepiękne auto. Mam wersję z dużym grillem z przodu. Tył wygląda przepięknie. Rewelacyjne auto i na wakacje i w niepogodę :)
~Arek
Chrysler Sebring II
Co ja mogę powiedzieć, auto prezentuje się świetnie, mimo że ma 14 lat, karoseria i wszystko pozostałe w idealnej formie, ale to zawdzięczam sobie i poprzednim właścicielom, ponieważ był on zawsze zadbany.
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Chrysler Sebring II
Auto jest naprawdę warte swojej ceny , oprócz drobnych napraw zawieszenia (sworznie) można powiedzieć że bezawaryjne , nie jest to demon szybkości ale dzięki dobremu wyposażeniu i tak daje przyjemność z jazdy , dodatkowo zwraca na siebie uwagę innych użytkowników dróg .
~tomiasty
Chrysler Sebring II
Bardzo dobre i przestronne auto. Bezawaryjne, niskie koszty utrzymania, zużycie paliwa na bardzo przyzwoitym poziomie - szczególnie biorąc pod uwagę dynamikę silnika 2,7l V6. Nadaje się na auto rodzinne 2+2, duży bagażnik i wnętrze.
~Patryk
Coupe 3.0 V6 24V 203KM 149kW
Chrysler Sebring II
Świetne auto. Jazda tym samochodem to czysta przyjemność. Tym bardziej, że zawsze jest się w centrum uwagi i nikt nie przejdzie obojętnie. Samochód niespotykany. Piękno eleganckiej limuzyny i sportowy charakter w jednym. Tylko szkoda, że najnowszy rocznikowo model to 2005. Auta po 2007 nie posiadają już tej klasy i wyglądu.
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Chrysler Sebring II
Wszystko w jak najlepszym porządku, wprawdzie jakbym chciał się do czegoś doczepić totaki samochód mógłby mieć trochę większy bagaznik (po wstawieniu baku na LPG) z 490 litrów zmalał o jakieś 70 (niestety 5 cm wystawał zbiornik z miejsca na koło zapasowe) więc po podniesieniu o 5 cm całości (za pomocą styropianu) i wyrzuceniu koła dojazdowego z miejsca na koło do bagażnika w sumie straciłem jakieś 80-90 litrów. Gdyby bagażnik miał np 600...
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Chrysler Sebring II
Fajne autko rodzinne i tak je należy traktować. Na eBay można kupić komputer pokładowy z wbudowanym kompasem, instalacja bejecznie prosta (wszystkie kable wyprowadzone za zaślepką) pokazuje m.in. zużycie paliwa, są lepsze radia do kupienia (np. na 6 płyt CD można dostać za ok 75$, pośledzić eBay