Oceny Chrysler Sebring III Sedan

Chrysler Sebring III Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Sebring III Sedan

Sedan 2.0i 16V 156KM 115kW
Chrysler Sebring III
Posiadam Chrysler'a Sebring III Sedan w wersji Limited. Muszę przyznać, że na początku sceptycznie podchodziłem do tego samochodu zważywszy na podejrzanie dobrą cenę aut na rynku wtórnym. Jest to mój pierwszy Chrysler i od razu się w nim zakochałem. Auto zdecydowanie zbudowane jest w celu tzw. 'cruisingu' a nie szaleńczej jazdy po ostrych zakrętach. Miałem okazję testować inne podobne auta (Ford Mondeo MK4, Skoda Superb III) i muszę...
~wiltos157
Chrysler Sebring III
Ze wszystkich samochodow jakie mialem do chwili obecnej napisze tylko jedno najlepszy jaki do tej pory mialem i jestem bardzo zadowolony.To inny samochod ,wyrozniajacy sie, masz wrazenie ze jedziesz czolgiem (czujesz sie bezpieczny) wielki na zewnatrz wielki w srodku nastepny tez bedzie amerykanski te samochody mi sie podobaja maja styl i dusze to nie niemieckie wszystkie takie same czy japonskie papierowe
~Januszek
Sedan 2.7 192KM 141kW
Chrysler Sebring III
Mam wersję na Europę, nieco po przejściach blacharskich ale poprawnie zrobione.Przebieg oryginalny, nie kręcony sprawdzony w ASO.Na razie przejechałem ok 1000km po zakupie i jest OK. Opony mam nieco za szerokie bo 235 zamiast 225 i możliwe ze przez to jest jakiś twardszy niż myślałem.
~Maciej
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Chrysler Sebring III
jest inne , tanie jak na take auto, wedlog mnie zadne inne passata vectry czy mazdy6 nie dorasta mu dlaczego: cena aut uzywanych, wyposazenie, miejsce w srodku, nie zawodnosc, indywidualnosc nie badz jak tysiace polakow i wozic sie pozajezdzanymi passatami itp
~Gregor1975
Sedan 2.7 192KM 141kW
Chrysler Sebring III
Od 12 lat jeżdżę amerykanami ( Voyagery, 300m, Durango, T&C, Fiero) teraz Sebring. Raz skusiłem się na Jaguara X-type ( diesel)- raz i wystarczy. Nietuzinkowy wygląd, dobre osiągi, ogromna wygoda, bezawaryjność to Sebring.
~Nemo
Chrysler Sebring III
W gruncie rzeczy to jestem zadowolony. Auto fajnie wygląda i robi wrażenie. Jest ich mało na polkskim rynku dlatego można się wyróżnić. To moje pierwsze auto ze skrzynią automatyczną może dlatego jestem pod jego urokiem.
~artur_39
Chrysler Sebring III
Przejechałem nim ponad 60 000 km, naprawdę udany samochód pod wieloma względami: bezawaryjny, duży i wygodny, ekonomiczny, bezpieczny, zwracający na siebie uwagę. Jest to kolejne moje auto z USA ale z żadnego nie byłem tak zadowolony.
~gal
Chrysler Sebring III
Ciekawe auto a komfort mercedesa, z dużą przestrzenią bagażową oraz pasażerów. Interesujące i bogate wnętrze. Niektórym może się nie podobać charakterystyczna maska bądx wysoki tył albo spora ilość chromowanych dodatków w środku oraz masywna deska rozdzielcza. Są gusta i guściki
~Alex
Chrysler Sebring III
Jest super.! Zadnych poroblemow, zadnych napraw ,b. cichy, , dobre przyspieszenie, ekonomiczne zuzycie paliwa przy umejetnej jezdzie. Pelny komfort jazdy.
~Szymon
Sedan 2.0i 16V 156KM 115kW