Lista ocen Chrysler Sebring III Sedan (11) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiltos157
Sedan 2.4 175KM 129kW
Jestem wysoki ponad 184 wiec potrzebuje duzego siedzenia i takie tu sa wygodne fajne fotele ,najlepsze fotele na jakich do tej pory siedzialem na trasie nie czuc zmeczenia wszystko co mozliwe regulowane elektrycznie + regulacja odcinka ledzwiowego + podgrzewanie oparcie + siedzisko lub oba , nikt na ilosc miejsca nie narzeka.Cudowny system naglasniajacy BOSTON ACOUSTIC z HDD od 10do 30 Gb w zaleznosci od roku produkcji. Sluchalem systemu w...
~Nemo
Sedan 2.4 175KM 129kW
Cofając to nic nie widać. Widoczność jest wg. mnie najgorszym elemnetem tego samochodu. Żeby nim cofnoć na parkingu i nie zaliczyć dzwona to naprawde trzeba się napocić. To samo z widoczność na na wprost a może dokładnie na boki od strony kierowcy, belki są tak grube, że nie raz o mało nie wpadłem na rondzie na inny samochód bo go po prostu przez te belki nie zauważyłem,
~Januszek
Sedan 2.7 192KM 141kW
Dla mnie OK. Plastiki dobrze spasowane ale większość twarda jak w dostawczaku.Ładne fotele skórzane szyberdach i takie inne gadżety.Widoczność do tyłu przez szybę prawie zerowa.Wymagana kamera cofania lub czujniki parkowania , których nie ma w opcjach.
~Maciej
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Diesel slabo wyciszony troche odczuwalne po miescie ale to przyzwyczajenie w trasie cichutko komfort jak w amerykancach czyli bujaka
~Rafff
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Ogólnie słabo do przodu i do tyło, ale tak to jest w sedanach. Ja mam czujniki parkowania przód i tyl.
~gal
Sedan 2.4 175KM 129kW
Nieco osłabiona widoczność tylnej szyby - lecz to kwestia przyzwyczajenia.
~Piotr
Sedan 2.0i 16V 156KM 115kW
Dość szerokie słupki przedniej szyby.
~Gregor1975
Sedan 2.7 192KM 141kW
Przód dobrze, tył wspomaga czujnik cofania.
~artur_39
Sedan 2.4 175KM 129kW
Troszkę ograniczają widoczność przednie słupki.
~mirekS
za nisko się siedzi