Lista ocen Chrysler Stratus I Coupe (37) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
auto na drodze prezentuje sie lepiej niz auta po 2000r naprawde jesli chodzi o wyglad i prezencje daje mu 6/5 bezpieczny (bez komentarza) jestem bardzo zadowolony z uzytkowania tego auta spelnia w 100% moje wymagania no moze poza dynamika ;)
~bartollommeo@interia.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Bardzo dobry samochod,dużo miejsca w srodku,mocny silnik,dobre wyposażenie.Zastrzeżenia mam tylko do denerwujących drobnych ustereknp.obluzowane klocki hamulcowe,obluzowanei chałasujace elementy nawiewu we wnetrzu.Ten samochód świetnie wygląda!!!
~K.Tomasz
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Fajne kultowe no i amerykańskie autko za niezłe pieniądze, bardzo wytrzymałe(blacharka), wnętrze przestronne, dobrze wykonane ale materiały średniej jakości. Auto jest ciężkie i silnik 2.0 za słaby dla ludzi lubiących auta sportowe.
~Andrzej
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
Nigdy nie narzekałem. Żadnych niespodziewanych awarii. Trzeba dbać o wymianę różnych części na czas. Doskonały zarówno na długie trasy, jak i miasto (automat). Dosyć drogi w eksploatacji, ale nie jest to zaskoczeniem.
~Kaczoreks
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Samochód sprawia wrażenie 2-3x droższego niż jest. Jest bogato wyposażony już w podstawowej wersji jest klima,abs,pelna elektryka. Jego sylwetki nie sposób pomylić i nawet w 2004r. robi wrażenie.
~damdam
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
jeździ się nim przyjemnie, cicho -przy spokojnej jeździe nie słychać prawie silnika, jak się go przydusi to pokazuje pazur, spalanie przeciętne jak na taką przestrzeń i masę,
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Trzeba lubić amerykańskie samochody. Miękka zaokrąglona linia odbiega od kwadratowych kształtów typowych dla "amerykanów". Pomimo swojego wieku przyciąga wzrok.
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
5 z minusem autko komfortowe i prestizowe , calkiem bezpieczne mialem 2 wypadki tym autem z ktorych wyszedlem bez wiekszych obrazen fakt ze kupilem sobie 3 stratusa mowi wszystko !!!
~pero@ceti.com.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Rozwala sie cały powoli - rozpacz Klima do naprawy , skrzynia do naprawy, przekładnia kierownicza wymieniona, byłem juz z 15 razy w warsztacie . No more Chrysler
~Dzidek primatech@op.pl
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
jego wygląd i charakter wynagradza wszystkie braki. ale żeby wyszukać nie bity i nie przerabiany egzemplarz, trzeba się mocno naszukać.
Chrysler Stratus I Coupe