Lista ocen Chrysler Stratus I Coupe 2.0 LE 131KM 96kW 1995-2000 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K.Tomasz
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Tu można się przyczepić ale ogólnie jest dobrze, nic nie trzeszczy ale słychać układ jezdny zwłaszcza kiedy jest nawet lekko wyeksploatowany.
~apli80
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
jest ok, ale przy prędkościach autostradowych (160-180 km) dość głośno. Wiem, że przy takiej prędkości musi być głośno, ale miałem lepiej wyciszone autka.
~Kaczoreks
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Silnik mógłby być lepiej wyciszony. Powyżej 4500 zaczyna buczeć...Jednak szumy oporu powietrza ,zawieszenie etc są dość dobrze wytłumione.
~StratusManiak
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Doskonałe wyciszenie, po dziurach samochód po prostu płynie. Gdy wstawi się nowe uszczelki w drzwiach to już w ogóle jest idealnie
~damdam
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
przy spokojnej jeździe, z obrotami poniżej 3tyś. nie słychać silnika powyżej 3-3,5tyś obr. czuć przypływ mocy i miły dla ucha pomruk
~lukasz1980/full/
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
uklad wydechowy szczelny,wszystko ok.-jednak przy wyzszych predkosciach ok.130km/h troszke za glosno
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Silnik doskonale wyciszony. To co cechuje pojazdy amerykańskie, gruba powłoka izolacyjna wszystkich drzwi.
~onet_waz471@poczta.onet.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
no super ale ja mam dodatkowe wysiszenie pod instalacje audio wiec nawet nieuslysze karetki na sygnale :)
~joanna.kosiorek@interia.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
niestety kiepskie, podczas długiej podróży może to być męczące.
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
po prostu nieźle, bardziej słychać pracę silnika niż odgłosy dochodzące z zewnątrz
Chrysler Stratus I Coupe