Lista ocen Chrysler Vision 3.5 TSi 211KM 155kW 1993-1997 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Na 64 000 km przebiegu (od 83 000 do 147 000 km) 23 letniego dziś pojazdu wystąpiły trzy usterki elektryczne - za każdym razem wiązka. Pękło pokrętło od fabrycznego radia. Wjechałem w krzaki, włączyłem radio - antena się wysunęła a ja ją złamałem po ruszeniu. Kierunkowskaz w błotniku wypadł. Włączyły się wentylatory chłodnicy ze dwa lata temu i tak sobie chodzą. Poci się nieznacznie spod pokryw rozrządu. Stanął zamek w tylnej klapie - nie...
~almado
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Czasem zawiesza się klima i trzeba odpiąć na chwilę akumulator. Stuki w zawieszeniu - trudno wyeliminować i chyba trzeba z tym żyć. Korozja tylnej klapy - ten typ tak ma. Zdarzają się awarie czujników prędkości ABS -
~lama187
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
mialem maly problem z centralbym zamkiem ktory cos swirowal ale dalem do przeczyszczenia wszystkie styki itd i za 25 zl mi zrobili i nic sie nie dzieje wiec czegoz mozna chciec wiecej a poza tym nic
~maniek jaworzno
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
visiona mam zbyt krotko aby cos na ten temat powiedziec...jedyne do czego sie moge przyczepic to: zuzyte silowniki maski, oraz zlamana antena..pozatym w skorzanym siedzeniu kierowcy przeciera se bok i tyle...
~szalap
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
lista usterek jak na 13 lat na polskich drogach jest zadawalająco krótka... mam go od 1997 roku wczesniej 4 lata jeździł po niemieckich autobanach
~kvaQ
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
jezdze rok, nie oszczedzam auta...i jak narazie (odpukac) wszystko hula...tylko glosniki sie wypierdzialy w drzwiach
~miras-(dlugi)
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
poza standardowym serwisem nie popsulo sie nic no za wyjatkiem paska ale tego poprostu niezdazylem zrobic wiec sie nie liczy
~Pablo wrocław
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
za krutko posiadam to autko by moc sie wypowiedziec, ale jak narazi to tylko cos z wtryskiwaczami
~Karolina Dolny Śląsk
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Poza otwierającą się tylną klapą w czasie jazdy nie było większych problemów.
~mass
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
gdzie niegdzie pojawia sie rdza na przedniej masce i tylnej klapie