Lista ocen Chrysler Vision 3.5 TSi 211KM 155kW 1993-1997 (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Nic poważnego się nie dzieje! Samochód w stanie oryginalnym oprócz przedniego zawieszenia, jednego błotnika, jednej półosi oraz lusterka zewnętrznego - kupiłem go po najechaniu kołem na krawężnik i jedna strona zawieszenia była do wymiany. Wymieniane oczywiście wszystkie części jak filtry itd.Po prostu nie mam tu czego wpisać i oby tak dalej.
~mass
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
generalnie wszystko jest w pożadku jak na 12 letka poza pozarem silnika ale to była wina mechanika ... na kolektor wydechowy wyciekał płyn który pod wysoką temp. sie zapalił i poszła z dymem czesc instalacji el. która tamtedy szła :(
~saix-andrzej@o2.pl
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
rozrusznik400,-dyfer1200,- skrzynia aut.2000,-silnik4000,- (dotyczy cen remontu wybrałem tę opcje bo wiem co mam(uzywane gwarancja do 3m-cy a co dalej?))
~maciejnad@wp.pl
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
pzreciętnie, bo kilka dni temu miałem poważną awarię silnika, diagnoza nadal nie znana
~maniek jaworzno
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
poprzedni wlasciciel robil remont skrzyni i tyle wiem..nic innego raczej nei bylo robione...
~almado
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Zmieniać na czas płyny i materiały eksploatacyjne, lać paliwo i jeździć :)
~andrew
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
W pewnych miejscach pojawia sie rdza w szczególności na masce przedniej.
~miras-(dlugi)
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
auto ciagle jezdzi nigdy nie stanelo na dluzej przynajmniej odkad je mam
~radoslaw.wiewior@oracle.com
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
Łatwo uszkodzić skrzynię przy dużym temperamencie, poza tym OK
~lama187
Sedan 3.5 TSi 211KM 155kW
jakie powazne usterki to auto jest nie do zajechania :)!!!