Ocena kierowcy - Chrysler Voyager II Minivan

Rok produkcji 1993
Chrysler Voyager II Minivan 3.3 V6 150KM 110kW 1990-1995 - Oceń swoje auto
Inne : Bezapelacyjnie wysoki prawdziwie amerykański komfort jazdy
Karoseria : Korozja
Jeżeli ktoś szuka WYGODNEGO, dużego, rodzinnego samochodu, a od czasu do czasu poprzebuje małą ciężarówkę za rozsądne pieniądze nie widzę innego samochodu i już zastanawiam się nad kupnem następnego modelu
Silnik elastyczny, cichy ponieważ przy spokojnej jeździe obroty wachają się między 1,5-2,5 tys. przy wyższych prędkościach (powyżej 160km/h) brakuje mocy, jednak to nie jest samochód wyścigowy, V-max w granicach 180-190 km/h
Skrzynia rewelacyjna, bardzo eleastycznie pracuje, jednakże trzeba pamiętać o terminach wymiany oleju i wlewać tylko najlepszy olej do skrzyni automatycznej
Samochód ma miękkie zawieszenie, dobrze spisuje się na naszych drogach, przy szybszej jeździ i gwałtownych manewrach zachowuje się jak \"wózek dziecięcy\"
Z uwagi na gabaryty i pozycję za kierownicą widoczność jest tu doskonała, fotel kierowcy regulowany elektrycznie w kilku płaszczyznach więc można do woli ustawiać
Bardzo ciekawie rozwiązane wnętrze, nie brak tu schowków, dużo miejsc na napoje, fotele można dowolnie przestawiać np 2+2+3 lub 2+3, używam samochodu zarówno w celach rodzinnych jak i do przewozu skuterów i nie ma problemu z uchwytami dla pasów, dla mnie największym minusem dla mnie jest brak zegara
Wentylacja i ogrzewanie bardzo dobre, w zimie samochód szybko się rozgrzewa, a w lecie klimatyzacja działa prawidłowo
Kierowca ma tutaj doskonałe miejsce pracy z uwagi na elektrycznie regulowany, bardzo wygodny fotel i regulowaną kierownicę, z fotelem pasażera jest już gorzej bo nie ma regulacji przód-tył tylko regulacja oparcia
Przy normalnej spokojnej jeździe (poniżej 2,5 tys) we wnętrzu bardzo cicho, przy dynamiczniejszej jeździe normalny poziom hałasu
W moim przypadku (benzyna+LPG sekwencyjny) spalanie wynosi: - w mieście - ok 15L - w trasie - ok 11L - mieszane - ok 13L patrząc na dzisiejszą cenę gazu (ok 2zł) wysokolitrażowy silnik, i funkcjonalność jest to bardzo ekonomiczny samochód. Przez ponad 100tyś kilometrów tym samochodem wymieniłem tarcze hamulcowe wraz klockami komplet amortyzatorów
Cóż więcej pisać? Jak dla mnie autko rewelacja
Przez 3 lata ekspolatacji nigdy mnie nie zawiódł, a jest w ciągłej ekspolatacji \"zarodkowej\" i nigdy nic się nie stało jeźdzać nawet z przyczepą kampingową i lawetą
Od czasu zakupu(190tys) nie działa ABS i szczerze nie szukałem przyczyny, poza tym wszystko w najlepszym porządku, na samochodzie widać duże oznaki korozji zewnętrzej na bocznych dzwiach i lewym boku, jednak uwzględniając rocznik 1993 i przebieg prawie 300tys który samochód nie koroduje?

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 150KM 110kW [l/100km]

12,7