Oceny Chrysler Voyager II Minivan

Najnowsze oceny Chrysler Voyager II Minivan

~Właściciel Pontiaca Trans Sport
Minivan 2.5 i 101KM 74kW
Chrysler Voyager II
słabe auto... jeździłem nim kilka lat bo ... ale w koncu zamieniłem na Pontiaca 94´ 3100 wersja "łezka" (piękny samochód) i jest o niebo lepszy... polecam
~Tom
Chrysler Voyager II
Ogólnie bardzo fajna fura , świetnie się prowadzi , mało pali , a do tego wszystkiego jest to dość szybki samochód . Wbrew panującym opiniom silniki diesla są bardzo dobre , trwałe , a problemy z rozrządem nie dotyczą modeli produkowanych do 96 roku . Jedno wiem napewno , że jak kiedyś go sprzedam to następnym samochodem będzie również voyager i będzie to diesel.
Minivan 3.3 i 163KM 120kW
Chrysler Voyager II
myśle, że auto niedoceniane na naszym rynku myśle,że ludzie boją sie amerykańskich aut a jeśli chodzi o ten model nie maja podstaw do tego.tylko trzeba dbać i zapobiegać awarią a nie czekac aż cos całkiem padnie .
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II Minivan
14,8
15,8
Chrysler Voyager II
Ogólnie fajne auto , bardzo dobrze sie prowadzi , jest bardzo wygodne i komfortowe , jak na swoje gabaryty jest dość szybkie i zrywne , a do tego całkiem ekonomiczne . Z wad wymieniłbym troszke trzeszczące tylne fotele , hałaśliwy silnik ( szczególnie powyżej 130 km/h) - no ale to w końcu diesel , no i nie takiej jakości deski rozdzielczej się spodziewałem - może nie całkiem tandetny ale jednak plastik .Mimo wszystko nie zamieniłbym go na...
~johny411
Chrysler Voyager II
dał bym doskonałe ale czasem jakaś żarówka nie łączy ale to styki , a to w końcu 13 lat autko ma !
~Franz
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Chrysler Voyager II
auto miałem w latach 2005-2008 super było moim pierwszym autem wcześniej jeździłem modeo benz i diese ojca oraz swoim bravo - te auta są godne polecenia jednak jak chodzi o vany to nigdy innego bym nie chciał !!!
~DamDam
Chrysler Voyager II
Według mnie to bardzo dobre, wygodne auto z dużą przestrzenią na bagaż lub dodatkowe dwie osoby (przy siedmiu bagaznik już nie jest taki duży). Kupiłbym to auto ponownie ale tylko z silnikiem 3.3 V6. Znajomy ma do dzisiaj i chwali. Ja kupiłem diesla 2.5TD (ten sam co w Alfie i Jeepach - VM425) i to był karygodny błąd.
2,8
~Krzysiek
Chrysler Voyager II
Wszystkie jego zalety są ciągle przytłumiane różnorakimi problemami z wozem.
~Walczak Igor
Chrysler Voyager II
Super stosunek tego co dostajemy za to co płacimy. Nie zasłuzona opinia (prawie wszyscy znajomi odradzali, nikt nie polecał) Nie wierzcie w mity!!!
~Miro
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Chrysler Voyager II
Duze pakowne a co najwazniejsze wygodne auto.Na wakacje i do wozenia towaru(730 kg).