Lista ocen Chrysler Voyager II Minivan 2.5 TD 118KM 87kW 1992-1995 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomas0123@wp.pl
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Ogólnie fajne auto , bardzo dobrze sie prowadzi , jest bardzo wygodne i komfortowe , jak na swoje gabaryty jest dość szybkie i zrywne , a do tego całkiem ekonomiczne . Z wad wymieniłbym troszke trzeszczące tylne fotele , hałaśliwy silnik ( szczególnie powyżej 130 km/h) - no ale to w końcu diesel , no i nie takiej jakości deski rozdzielczej się spodziewałem - może nie całkiem tandetny ale jednak plastik .Mimo wszystko nie zamieniłbym go na...
~maciej
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Musiałem miec vana.Ten misie spodobal .Pomyslalem ma przewiezc co mu dane i zaplace za paliwo sporo-trudno..... Nalalem za 100 zl i cieszylem sie troche jak juz mialem 400 km ,przy 480 pomyslelm ze sie licznik zepsul....ale zrobilem 600 i dopiero zatankowalem.) Nie wiem co powiedziec.Sprawdzalem trase pare razy .....Jakis obłed. ) Ponadto proste zawieszenie ,zadnego krztuszenia sie przy wysilku. I wyglada jakma auto wygldac.Niezłe jajca.GOD...
~krentek krentmax@tlen.pl
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
włascicielem auta jestem od 06.2005r.przejechałem przez ten czas 67.000 km nie miałem do tej pory problemu ale teraz się zaczeło.zawieszenie,skrzynia begów rzęzi,kłopoty z elektroniką,korozja drzwi,układ hamulcowy pada pompa i zaciski tylne,i wiele innych drobiazgów ale generalnie jestem zadowolony autko przez ten czas eksploatacji dostał popalic aż mi go żal.
~Tom
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Ogólnie bardzo fajna fura , świetnie się prowadzi , mało pali , a do tego wszystkiego jest to dość szybki samochód . Wbrew panującym opiniom silniki diesla są bardzo dobre , trwałe , a problemy z rozrządem nie dotyczą modeli produkowanych do 96 roku . Jedno wiem napewno , że jak kiedyś go sprzedam to następnym samochodem będzie również voyager i będzie to diesel.
~DamDam
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Według mnie to bardzo dobre, wygodne auto z dużą przestrzenią na bagaż lub dodatkowe dwie osoby (przy siedmiu bagaznik już nie jest taki duży). Kupiłbym to auto ponownie ale tylko z silnikiem 3.3 V6. Znajomy ma do dzisiaj i chwali. Ja kupiłem diesla 2.5TD (ten sam co w Alfie i Jeepach - VM425) i to był karygodny błąd.
~Walczak Igor
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Super stosunek tego co dostajemy za to co płacimy. Nie zasłuzona opinia (prawie wszyscy znajomi odradzali, nikt nie polecał) Nie wierzcie w mity!!!
~Nefrytowa Lisica
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
polecam do wypraw,wycieczek.A po za tym po wyjeciu kanapy dzieci moga się swobodnie ganiać!!!!Wygodny rodzinny samochód
~johny411
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
dał bym doskonałe ale czasem jakaś żarówka nie łączy ale to styki , a to w końcu 13 lat autko ma !
~pioter
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Jak dbasz tak masz. Autko super do dalekiej jazdy, siedzisz jak na kanapie.

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysiek
Minivan 2.5 TD 118KM 87kW
Wszystkie jego zalety są ciągle przytłumiane różnorakimi problemami z wozem.
Chrysler Voyager II Minivan