Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager (41) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
No tutaj już chyba nie trzeba komentowac... auto jest przeogromne ! jest najbardziej komfortowym samochodem jakim jeździłem w trasie, a przestrzeń jaką oferuje pasażerom jest kosmiczna. Normalnie AUTOBUS ! Jechalismy w pięc osób na wakacje (siedzenie 2+2+1 w ostanim rzedzie) to szóste miejsce zapakowane bylo bagazami, plus dosyc duzy bagaznik który pozostaje w wersji Grand i nie bylo zadnych problemów z zapakowaniem wszystkich gratów ! A...
~waldemarjagusz@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Nie ma się co rozpisywać, po prostu salony!!!! ja z żoną i 4-ka pociech. Nikt się nie gniecie, a i dla psa miejsce jest, do tego 2 wózki za tylną kanapą i auto jeszcze by coś tam zabrało na pokład. Dla takiej rodziny jak moja, nic lepszego nie znajdziesz. Renault Grand Espace jest węższy i mniej pakowny(sprawdzałem na aucie znajomego)
~Stefan el Ninio
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
Wygodne fotele - można jechać i jechać i jechać... Spore możliwości konfuguracji wnętrza. Gdy zrobimy np. wersję 2 osobową z tyłu do klapy mamy 2,40m miejsca - więc przestrzeń ogromna. 6 osób jedzie tym autem w komfortowych warunkach.
~PeeTee
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Z przodu mamy kabine dla pilota, z tyłu mamy kabine pasażerską. Miejsca jest tyle, że ktoś z klaustrofobią czuł by się tu jak ryba w wodzie. Z tyłu spokojnie można włożyć jakąś kanapę która może przydać się do ekhem sami wiecie ;D
~a.osinski@vp.pl
Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW
kierowca - rewelacja, 2-gi rząd troche gorzej, 3-ci rząd - wyśmienicie. Dla każdego z jeżdżącego osobówką to i tak wszędzie będzie bosko i nieporównywalnie ergonomicznie i przestronnie. Gdyby nie 2-gi rząd dałbym 5.
~ktoś
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Jak mały pokoik. W trakcie jazdy można swobodnie zmieniac pozycję i miejsce. Wśród vanów największa przestrzeń. Na tylnej kanapie nawet wysoki osobnik nie haczy głową o podsufitkę, co jest standardem w innych markach.
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Nie miałem okazji zapozanać się z lepszym pod tym względem Vanem. Być może ktoś produkuje jeszce obszerniejsze im wygodniejsze ale przy siedmiu osobach w tej klasie chyba nie ma nic lepszego.
~wojtekgawron1@wp.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Kiedy jade do Polski za przednimi fotelami ustawiam walizke, na niej laptop, z tylu czworka dzieciakow oglada bajki i wszyscy zadowoleni. Kiedy wracam dochodzi jeszcze walowka i znow wszystko ok.
~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód jeździ tydzien w tydzien do warszawy z gór, wozi niby komplet dorosłych osób a śpią sobie w nim jak dzieci, nawet jak kierowca pyka nim sobie średnią prędkościa 160...
~dzierzoniow@o2.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
przecież to prawie minibus ,w mojej wersji 7-osobowej jest również miejsce na bagaż dla każdego pasażera ,pod warunkiem ,że nie zabierają łódek....
Chrysler Voyager III Grand Voyager