Lista ocen Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW 1996-2000 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Co do skrzynki właściwie nie można mieć więkdszych zastrzeżeń. Biegi wybierane są sprawnie i niewyczuwalnie , ja niestety mp wakacjach gdzie tenperatury wykańczały wszystko (Grecja Rumunia .Turcja lipiec 2007) przegrzałem elektrozawory sterujące jej pracą na szcęscie po powrocie di kraju i to już na miejscu.Koszt wraz z robocizną i częściami ok2800zł.Mechanicy stwierdzili że poza dyferencjałem(AWD) w tych skrzynkach jakiekolwiek awarie...
~kak
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Nie czuć kiedy zmienia biegi, zadziwiająca płynność, naprawdę pełen komfort. Wiem jednak że te skrzynie miały ograniczoną żywotność głownie te w modelach do 97 r, łatwo można ją tam było zerwać ruszając ostro z pod świateł bo nie miały zabezpieczenia. Mój chrysler ma prawie 300 tys km i cały czas oryginalną skrzynię, która naprawdę chodzi jak nowa :D więc nie jest powiedziane, że każda skrzynia wytrzymuje max 150 tys.
~ADAM(WOLA).....theadamo@wp.pl
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jak kupiłem było okey a póżniej się zjebało!!!nie chciał wsteczny brykać i pózniej wogóle odmówił pracy na L do warsztatu dojechałem i 4.tys zostawiłem ale zrobili mi chyba b.dobrze bo zaiwania super i stówkę już ma(przejechane) ogólna ocena skrzyni zatem okey bo to że mi wcisnał sprzedawca ze jest okey a nie było okey to juz taka rola kupującego co za kraj!!!! mader fucker!!!!!
~Borys
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Skrzynia jest doskonała. Mimo, że 4 biegi, to świetnie zestopniowana - biegi są długie, przełączają się super-gładko. Poza tym przy 90-100kmph mamy jedno ponad 1.500 obrotów - rewela!
~kris
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
no to jedyny większy wydatek w moim voy..przy przebiegu ok 220000 zaczął sie wydobywac dziwny dzwięk ze skrzyni i niestety potrzebny był remont..wydatek 3000zl :(
~lejek
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
bez problemów olej i filtr na czas i wszystko ok
~KrzycH
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
mama automat , ale na światlach nie ma mocnych!!!
~dzierzoniow@o2.pl
Przerzuca doskonale