Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (88) - Silnik

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pioter
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
głośny, może ciut za mały do tej bryły, ale jak widac, to nie sportowe auto wiec do spokojnej jazdy sie nadaje, wyprzedzanie trzeba ...przewidywac no i grają gary
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
3.3 automat. OK. Trzeba delikatnie z gazem. Dużo tempomatu. Dbać o świece, oleje i filtry. Silnik nie do zajechania. Milutki o ładnym dźwięku chociaz lubi wypić.
~Bocian78
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
W zupełności wystarczający do sprawnego poruszania się, zwłaszcza jeśli nie jeździmy cały czas z pełnym obciążeniem. Kultura pracy również na bardzo przyzwoitym poziomie.
~cezaryn31@o2.pl
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
silnik o zadowalajacych parametrach,dla 3 osobowej rodziny wystarczajaca moc i zadowalajace spalanie przy sekwencji brc miasto ok 14 trasa 11 czeste wyjazdy z laweta na zachod 14-15
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
auto super nauczyłem się spokojniej jeżdzić a jak trzeba depnąć to też na2i5 tony idzie ładnie dla rodziny i wygody same plusy należy tylko dbac o wymiany filtrów i olejów
~Rafaello
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
Zdecydowanie za słaby silnik do takiego auta, po kupnie musiałem planować głowice i wymienić simering. Przy tym silniku nie ma takiego pojęcia jak przspieszenie :(
~tempra
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Silnik 2.4 po prostu za słaby i za mało elastyczny jak na tak ciężki pojazd i z automatem. Większe pojemności będą lepszym wyborem i tylko sześć cylindrów.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Silnik firmy VM. Mam wersję z rozrządem na kołach zębatych - żaden łańcuch lub pasek. Pracuje idealnie. Pomimo przebiegu nie bierze oleju.
~aga lada
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
pali ile chce, ciężko jeżdzić ekonomicznie chyba że na spacer .Dosyć cichy ale bez entuzjazmu.Stosunek mocy do spalania mógłby być lepszy.

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sysia
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto po domowej wymianie silnika ktory byl skladany .Narazie chodzi...Generalnie polecam dla kogos kto nie ma "ciezkiej nogi"....Dla takich polecam subaru :)
Chrysler Voyager III Minivan