Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Minivan

Silnik 3.3 V6 158KM 116kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik nigdy mnie nie zawiód (9 lat użytkowania). Odpala i jedzie, jest bardzo zwinny, ma dobre przyspieszenie, we współpracy z automatem po prostu Amerykański Sen :)
Karoseria : Kilka razy byłem u blacharza- lakiernika. Wymienione progi, tego lata poprawka nadkoli (widać małe bąbelki już)
Zawieszenie : Łączniki i gumy stabilizatora do wymiany tak co 1,5/2 lata (koszt za komplet z robocizną około 600 zł) poza tym OK
Układ hamulcowy : Hamulce fabrycznie słabe, ale do spokojnej jazdy (jak moja) wystarczą
Serdecznie polecam to auto szczególnie rodzinom z dziećmi. My używamy go od 9 lat i choćbyśmy chcieli- nie możemy i nie chcemy wymienić na nowszy, bo po prostu nie ma po co. Auto mimo swojego wieku wygląda świetnie (fakt- trzeba o to dbać i czasem doinwestować) jest mega wygodne (fotele kapitańskie dużo miejsca) i ekonomiczne- 15l gazu/ 100km. Komfort podróżowania tym autem nie może się równać z podróżą jakimkolwiek sedanem czy kompaktem- jest cicho, wygodnie i bezpiecznie. Nie polecam natomiast diesla- głośny i awaryjny. Benzynkę 3.3 w automacie polecam!
Jak na auto sprzed dwóch dekad- REWELACJA! Ciszej niż w nowiutkiej Insigni!
Zdarzają się, natomiast od 9 lat jak nim jeżdżę zawsze dowiózł mnie do domu, w tym okresie dwa razy sciągałem go lawetą spod domu do warsztatu, ale za pierwszym razem okazało się, że awaria akumulatora, za drugim- zawiesił się wskaźnik paliwa i całe wyjeździłem- wystarczyło dolać. Dla mnie bomba!
Najpoważniejsza ustreka- kapanie ze starej chłodnicy, którą wymieniłem na nową (koszt dobrego zamiennika 200 zł) i jeżdżę dalej!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 158KM 116kW [l/100km]

15,0