Oceny Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000

Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000

~PiotrS
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Serdecznie polecam to auto szczególnie rodzinom z dziećmi. My używamy go od 9 lat i choćbyśmy chcieli- nie możemy i nie chcemy wymienić na nowszy, bo po prostu nie ma po co. Auto mimo swojego wieku wygląda świetnie (fakt- trzeba o to dbać i czasem doinwestować) jest mega wygodne (fotele kapitańskie dużo miejsca) i ekonomiczne- 15l gazu/ 100km. Komfort podróżowania tym autem nie może się równać z podróżą jakimkolwiek sedanem czy kompaktem- jest...
~Krzysztof Storsen
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Voyager to dla mnie najlepszy samochód jakim jeździłem. Nie zamieniłbym na inny w tej klasie i cenie. Mimo wielu przeciwnych opini moich znajomych co do jego kupna, uważam że to był bardzo dobry wybór. Panuje mylne przekonanie, że takie samochody się psują, dużo palą i nie wiadomo co tam jeszcze. Dbać trzeba jak o każde auto bo zepsuć można wszystko. Mój voyager ma instalację gazową sekwencyjną, która sprawuje się znakomicie. Kupiłem go z...
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Za ta cenę i te warunki auto naprawdę godne polecenia. Nie dlatego że go mam bo miałem i mam dużo innych aut których bym nie pochwalił. ten sie nadaje na pochwałę pomimo ogólnego preferowane przez media i dziennikarzy sportowych negatywnych opinii. rajdowcy nie znajda w nim spełnienia dziecięcych ,marzeń o szybkości i twardości zawieszenia - nie ma co ich słuchać, tylko samemu się przejechać !
~On
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Doskonały samochód rodzinny, a muszę zaznaczyć, że moja rodzina jest już... dwuosobowa ;-) ja i żoneczka. Następnym pojazdem będzie też koniecznie rodzinny, Grand Voyager, koniecznie z silnikiem 3,3 lub 3,8 i oczywiście z ogrzewaną tyną częścią kabiny. Innych samochodów jak i wersji silnikowych nie biorę pod uwagę. Więcej o tych samochodach, ich zaletach jak i wadach, a dokładniej o usterkach, możecie poczytać na www.asu.pl
~jaak65@onet.eu
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
straszono mnie, że to awaryjne auto. Mój nie jest awaryjny. Poza paroma drobiazgami nie miałem z nim żadnych problemów. Mam go już 6 lat, przejechałem nim ok.100tys km i wcale nie zamierzam go zmieniać. Jedyny mankament: sporo pali: 12-15l/100km. Komfort dla rodziny. Zwłaszcza na wakacje :)))
~MariuszZ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Jestem zadowolony z voyagera. Wygoda na wysokim poziomie. Silnik dynamiczny, pod górę z 7 osobowym kompletem - żadnych skrupułów (170 KM!). Dobrze wytłumiony, chociaż te nasze fatalne drogi ... . Nie powiedziałbym że jest ekonomiczny, sam waży 1,7 tony, więc trzeba go napędzić. Coś za coś. Ale za tą wygodę - warto. Opcje w voyagerach są bogate, kilkulatki tanie, tylko dobrze kupić :)
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
15,1
~Grześ
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
doskonały dla ojca, szefa i w ogóle faceta który przedkłada komfort bezpieczeństwo i przyjemność jazdy nad trzęsące się pudełka szorujące tyłkami po asfalcie. Szczeniaki w Golfach i tak nie mają szans na wygraną podczas ścigania się spod świateł :-)
~szary73@gmail.com
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Ogólnie da się polubić, świetny na długie trasy i na wyjazdy w większym gronie ( 7 osób), po wyjęciu foteli niemal dostawczak, dobrze wyposażony, ciągle atrakcyjny z wyglądu.
~nonu@o2.pl
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Poza paroma \"ziarenkami\" wątpliwości auto super, kwintesencja wygody, mocy, przyjemności z jazdy i estetyki.
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
ok. dla rodziny, do wożenia towaru - super. 6 osób w kapitańskich fotelach ma komforcik jak u babci w fotelu.
Chrysler Voyager III Minivan