Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Minivan

BAD BOY, 12 lat temu
Silnik 2.5 TD 116KM 85kW
Rok produkcji 2000
Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Samochód typu Chrysler Voyager 2,5 TD nie należy do samochodów rajdowych jest to doskonały samochód rodzinny przystosowany do długich tras jazda nim to czysta przyjemność nawet po przejechaniu 1600 kilometrów nie czuje sie zmęczenia co nie można powiedzieć o niemieckich konkurentach , spalanie jest rewelacyjne moc wystarczająca chociaż nie powala ale moment obrotowy nadrabia braki na piątym biegu przy obrotach 1500 autko już dobrze przyśpiesz .
Silnik troche głośny ale bardzo żywotny i jak na takie gabaryty samochodu to ekonomiczny .
skrzynia pracuje bardzo precyzyjnie i cicho nie ma z nią żadnych problemów
układ jezdny wybiera bardzo dobrze nierówności i tłumi wszystkie drgania
widoczność jest doskonała na wszystkie strony nie ma możliwości aby coś umknęło twojej uwadze super
klimatyzacja działa bardzo dobrze nawet w ostatnim rzędzie siedzeń jest bardzo dobrze, ogrzewanie bez zarzutu nikt nie marznie nawet przy -25 stopniach
przestrzeń jest znana więc nie trzeba o niej pisać to jest po prostu to co trzeba .
wyciszenie mogło być lepsze ale oceniam na 4+
Jeżeli chodzi o zużycie paliwa to uważam że jest bardzo dobrze w mieście samochód nie spalił mi więcej jak 8,5 litra więc rewelacja w trasie jest jeszcze lepiej jadąc 1600 km. na tempomacie średnia prędkość 130-140 pięć osób i bagaże spalanie wyszło 7 litrów na 100 km i nie są to wskazania komputera tylko to co wlałem do baku, na pełnym zbiorniku spokojnie robi 1000 km i to w trybie mieszanym . Jadąc ekonomicznie do 110 km/h potrafi spalić zaledwie 6,5 litra
Jak na taki samochód to cena jest przyzwoita można znaleźć tańsze auta w podobnym segmencie ale części zamienne są na prawdę tanie więc użytkowanie Voyagera jest tańsze od konkurentów
Jak dba sie o samochód to można robić tysiące kilometrów bez najmniejszej awarii nie miałem do tej pory jakichkolwiek problemów z tym samochodem a zrobiłem już nim ponad 100000 km w tej chwili ma 193000 km
Jak do tej pory samochód mnie nie zawiódł zwykłe wymiany typu klocki hamulcowe aleje filtry i tak dalej nic więcej , samochód lubi oryginalne części i dobrej jakości płyny eksploatacyjne jeżeli się tego przestrzega samochód nie daje żadnych powodów do odwiedzania warsztatów i drogich napraw .

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 116KM 85kW [l/100km]

7,3