Lista ocen Chrysler Voyager III (236)

~sebo_ns@poczta.onet.pl
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
lepszy wan nie istnieje, prowadzę firmę budowlaną i pokonuje nim 5 - 10 tyś miesięcznie, auto nie sprawia ŻADNYCH problemów, kupiłem je w rodzinie dlatego wiem o nim wszystko, sprowadzone jako prawie nówka z austrii zrobiło u kuzyna 250000 km, jedyną grubszą rzeczą jaką robił była pompa wodna, samochód przy przebiegu 340000 km jeździ na oleju 10w/40 i o dolewkach nie muszę myśleć, kuzyn mówi że klekocze tak samo jak był nowy, te typy tak mają....
~Jorgensen
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Uważam że Chrysler Garnd Voyager i jego rówieścnicy (Dodge ,Plymouth) to bardzo udane konstrukcje. Wprawdzie crusch testy nie są tak dobre jak dla Espace, Grand Espace ale nie jest też tak tragicznie.W stosunku do Renault ma niewątpliwie w postaci niezagrażającej mu korozji, lepszego dostępu do wnętrza.szeroko otwierane i uchylane boczne drzwi, a ponadto lepsze oświetlenie wnętrza. Napewno przy prędkości ok 110km/h jest subiektywnie cichszy...
~Pablodiabolo
Grand Voyager 2.5 TD 116KM 85kW
Całościowo oceniam na 4. Auto komfortowe, wygodne, w sam raz na długie wypady wycieczkowe. Powiem jeszcze zjezdziłem całą Francję małym RENAULT CLIO z 2003 i po 2 tygodniach jazdy wróciłem obolały, w tym roku zapuściłem się na Portugalię i Hipszanię i co? Zero zmęczenia od kierownicy i autko mnie tam nie zawiodło. Przeżyło 40 stopni w cieniu i słońcu 55 na pustyni w centralnej hipszanii. Ogólnie polecam, ale drogie naprawy.
4,1
~wojark
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochody kupowane w Europie i przeglądane mogą służyć latami. Za koniczene uważam przeglady łańcucha w silniku. Kłopotliwe ale... Komfort rewelacyjny, ergonomia dobra, funkcjonalność dla osoby mającej wiecej niż jedno dziecko.... REWELACJA!!! Osobiście służy mi od wielu lat i napewno następny też będzie taki! Kupująć używany warto sprawdzić stan blacharki a wszczególności denerwującej korozji na tylniej klapie w podszybiu.
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wielki, super wygodny, ale ciągle u mechaniki z powodu jakiś mikro usterek unieruchamiających samochód często na wiele wiele dni. To przesądziło o sprzedaniu.
3,7
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jesli szukasz rodzinnego samochodu, ktory pomiesci wiecej niz 5 osob i stawiasz na komfort podrozy to auto dla ciebie. Napewno jest bardziej oplacalny niz wiekszosc europejskich vanów i dosc dobrze sie prezentuje. Z drugiej strony jezeli masz zamiar kupic cos takiego lepszym wyborem bylaby wersja grand, najlepiej z silnikiem benzynowym + LPG (jesli nie chcesz stracic za duzo na paliwo)
~Krzysztof Storsen
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Voyager to dla mnie najlepszy samochód jakim jeździłem. Nie zamieniłbym na inny w tej klasie i cenie. Mimo wielu przeciwnych opini moich znajomych co do jego kupna, uważam że to był bardzo dobry wybór. Panuje mylne przekonanie, że takie samochody się psują, dużo palą i nie wiadomo co tam jeszcze. Dbać trzeba jak o każde auto bo zepsuć można wszystko. Mój voyager ma instalację gazową sekwencyjną, która sprawuje się znakomicie. Kupiłem go z...
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Idealne, pojemne auto rodzinne na polskie i europejskie drogi. Duże spalanie i drogie części, ale w końcu autem można przewieźć mnóstwo ładunku; czy jakiś dostawczak pali mniej? Jeżeli ktoś szuka auta używanego z tego modelu to niech szuka z 2000 r. - VM wróciło do rozrządu na kołach - bezobsługowy - wymienia się go gdy go słychać.
3,6
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Trudno tak w kilku słowach. Najbardziej rozczarowany jestem pracą zawieszenia i skrzypiącymi plastikami we wnątrz auta. Tęsknię za swoim Peugeotem. Za tą ciszą przy 160 km/h i lekkim świstem powietrza przy 200km/h. Okazuje się że amerykańskie samochody są fajne ale tylko na filmach.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager III
8,1
15,7
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód typu Chrysler Voyager 2,5 TD nie należy do samochodów rajdowych jest to doskonały samochód rodzinny przystosowany do długich tras jazda nim to czysta przyjemność nawet po przejechaniu 1600 kilometrów nie czuje sie zmęczenia co nie można powiedzieć o niemieckich konkurentach , spalanie jest rewelacyjne moc wystarczająca chociaż nie powala ale moment obrotowy nadrabia braki na piątym biegu przy obrotach 1500 autko już dobrze przyśpiesz .