Lista ocen Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (28) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bombski
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Świetne auto moja żona tylko nim chce jeździć, niekoniecznie po miescie ale na trasy nie zamieniłbym sie na nic. Ekonomia spalania super no i komfort komfort. Jak jadą wszyscy to i tak nikt nikomu nie przeszkadza.
~darbul@op.pl
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Auto waete 140tyś powinno byc lepij wykonane, materiały urzyte do wykończenia są kiepskiej jakości, tandetne plastiki no i kolor tapicerki facet który pracował nad tym autem musieał być slepy
~bartek@barcelona.com
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Auto jak najbardziej wporządku, mimo dużych gabarytów w jeżdzie po mieście tego się kompletnie nie odczuwa i nie sprawia to problemów, w długie trasy wręcz idealne
~JACK
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
ZA TAKĄ CENE - 100 TYS MOGŁEM MIEC INNE DOBRE AUTO I ZAŁUJE ZE NIE KUPIŁEM CHCBY TOYOTY ALBO PEUGEOTA ALE ZACHCIAŁO MI SIE BO BYŁ TAKI ŁADNY AMERYKAŃSKI .
~MATI A
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Bardzo dobre auto dla ludzi którzy chcą podróżowac w luksusowych warunkach na dlugich trasach. Jest dużo większy i ładniejszy od swych konkurentów.
~Mirek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
samochod jest duzy ale nie powiedzial bym ze niezawodny dobrze sie jezdzi ale na dlugich trasach o po miescie raczej nie, tylko ludzie sie patrza :/
~feliux
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Generalnie poza drobnymi usteakami i rdzewiejąca od 7 lat maską to nic z nim się nie działo strasznego
~Przemek
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Kilka drobiazgów nie burzy dobrej, prosztej i nadzwyczaj wygodnej konstrukcji. Rewelka!
~Daniel
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Szczegółowo opisałem każdy z podzespołów. Masz więcej pytań? Napisz! dharacz@poczta.fm
~Edmund Ogiegło
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
bardzo wygodny samochód do podrórzy tylko żeby się nie psuł i silnik był lepiej wyciszony
Chrysler Voyager IV Grand Voyager