Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan (52) - Całokształt

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mam ten samochód już ponad 10 lat i nie wiem czy tak dobry egzemplarz trafiłem czy po prostu jest tak dobry. Wymieniłem tarcze klocki rozrząd i filtry.W firmie mamy 20 samochodów nowe Vito T5 i pomimo róznicy wieku Voyek zawsze wygrywa a ma już 250 tys nalatane
~mszafr@equus.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
To fajny wygodny rodzinny samochod, mimo kilku wad, uwazam, ze na rynku polskim najladniejszy i najlepszy w swojej klasie, dobra relacja jakosc/cena. To model na pewno duzo lepszy od poprzednika 2,5TD, ktorym przejechalem 120ys. majac sporo powaznych awarii
~mlot
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
problemy z elektryka nie tylko w moim wojtku potrafia przycmic radosc z jazdy.zle rozwiazania konstrukcyjne instalacji i umieszczenia komputera skrzyni,silnika i przekaznikow powoduja ze malo ktory wojtek nie ma problemow z elektryka. reszta super
~jerzywciesielskiop.pl
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Auto bardzo przyjemne w eksploatacji ,wygodne, choć mogło by mieć więcej schowków.Koniecznie oba rzędy siedzeń / II i III/ powinny mieć możliwość położenia oparcia/ posiada taką możliwość rząd III/. Brak możliwości otwierania tylnej klapy od środka.
~Lukasz
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Super samochod dla calej rodziny bardzo dynamiczni prawie 200 km/h zwrotny w miesci mimo wojich pokaźnych rozmiarów bardzo dobrze wyposazony mocne zawieszenie duza ladownosc no i ta wygoda jedyny minus to troche zle wchodzaca 1 , 2 ale reszta biegow ok.
~numer226
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Ma kopa wyprzedza prawie wszystkich spod świateł, dużo miejsca dla wszystkich i na bagaże, psuje się zazwyczaj elektronika a elektrycy w salonie Fiata (nie ma już salonów chryslera) nie potrafią sobie poradzić.
~Dawid
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Polecam. wysoki komfort podróżowania. Zawieszenie w sam raz ani nie za twarde ani nie za miękke. Silnik w tym aucie spokojnie sobie radzi. Jestem zaskoczony małym spalaniem jak na takie auto do 13l lpg maksymalnie.
~frafal@vp.pl
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Auto super, wielkie, pojemne wrzucam rowery i można jechać albo jak dwie osoby można wręcz spać z tyłu. Samochód bez jakiś kosmicznych mowinek technicznych ale za to klasyczny i niezawodny i silnik merca !.
~Wojtek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
bardzo wygodny, dynamiczny, bezpieczny i duży van idealny na dalekie podróże, jest moc, fajny moment obrotowy, nie ma stresu przy wyprzedzaniu, dobre auto dla rodziny
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan
9,5
13,0
~Elk
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Najbardziej obawiałem się zużycia paliwa. Przy normalnej jeździe głównie 70% poza miastem 7-8 litrów. Maksyamlna prędkość 195 km/h. Wygodny szczególnie przy dłuższych trasach.
Chrysler Voyager IV Minivan