Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW 2004-2008 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Czasy kiedy nikt nie naprawiał voyagerów dawno minął. Nie trzeba auta serwisować tylko w drogim serwisie bo to może zrujnować ale to nie dotyczy tylko chryslera. Spróbujcie podjechać do serwisu forda:)Auto jak na masę i komfort nie jest kosztowne w użytkowaniu a części zamienne dostępne. Zresztą tak naprawdę to wymieniałem w nim tylko podstawowe rzeczy(oleje itp. i gumy w zawieszeniu(grosze))
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Samochód waży 2 tony. Więc też musi zjeść. Miałem przez jakiś czas problemy, bo duzo paliło. Jak się okazało, przyczyną tego żarłoctwa było uszkodzenie webasto. Po wyączeniu silnika, webasto jeszcze pracowało pewien czas, póżniej się wyłączało. Tak samo było w czasie jazdy. Ono pracowało non stop, z tąd też większe spalanie.
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Niestety nie jest to samochód na typowe dojazdy do pracy.Całą swą klasę pokazuje dopiero na trasie (i to długiej) gdzie zaczynasz doceniać komfort jazdy.Przy silniku o pojemności 2,8 zanim dojedziesz do pracy wskaźnik temperatury zatrzyma sie na 1/2 skali.
~kulak
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
w warsztacie zjawiam sie zdecydowanie za często, czujniki ABS wymieniałem już trzy razy, sprężyny dwa razy, czujniki cofania - po prostu poddałem się po kilku wizytach w warsztacie
~frafal@vp.pl
taki wielki wóz a spalanie na poziomie trasa śr. 8,5 miasto 12
~Wojtek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
w tej klasie nie jest najtaniej, ale koszty do przyjęcia
~Artur
paliwo i OC(2016)