Oceny Chrysler Voyager IV Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW 2004-2008

Najnowsze oceny Chrysler Voyager IV Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW 2004-2008

3,8
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Jest to mój drugi Voyager. Poprzedni był z roku 1998, w wersji 2,4 benzyna. Poprzedniego Voyagera ubrałem w instalację LPG. No po prostu porażka. Nie dość, że auto to nie chodziło na gazie, to jeszcze strzelało. Ale nie o nim. Teraz mam Voyagera 2,8 CRD. Namawiała mnie żona na zakup tej wersji. Po namowach kupiłem. Jeżdżę 3 lata i tak naprawdę najsłabszym ogniwem tego auta jest zawieszenie. Jednak z drugiej strony nie mogę się dziwić,...
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Kupiłem voyagera dwa lata temu z przebiegiem 180 tyś km. Nie wiem czy przebieg był autentyczny. Nie byłem wstanie go zweryfikować. Wymieniłem wszystko co powinno być wymienione. Zrobiłem duży przegląd. Zapłaciłem za wszystko 1800 zł (silnik + skrzynia) Do chwili obecej nie żałuje zakupu. Jest dokładnie taki jaki chciałem żeby był. Jest duży, bezpieczny, wygodny, wbrew pozorom ekonomiczny. Zawsze dowiózł mnie bezpiecznie tam gdzie chciałem a...
~frafal@vp.pl
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Auto super, wielkie, pojemne wrzucam rowery i można jechać albo jak dwie osoby można wręcz spać z tyłu. Samochód bez jakiś kosmicznych mowinek technicznych ale za to klasyczny i niezawodny i silnik merca !.
~Wojtek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
bardzo wygodny, dynamiczny, bezpieczny i duży van idealny na dalekie podróże, jest moc, fajny moment obrotowy, nie ma stresu przy wyprzedzaniu, dobre auto dla rodziny
2,6
~Artur
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
bez lawety i zaufanego warsztatu nie pojeździ a jak już to niezbyt długo, no i nie tanio. Auto z Holandii wiec przebieg nieustalony
3,3
~kulak
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
mimo wszystko lubię go. najsłabsze strony to; duża awaryjność, niski prześwit , żle dobrana klima (tylko dwie strefy)
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
10,4
~Chrysler
~zbyniek7103
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
To moje pierwsze auto z automatem,nie wrócę już do manualu, W rubryce skrzynia biegów jest tylko manualna ,dziwne bo ten model występuje tylko w automacie (Skrzynia biegów)
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Silnik dośc dobrze skonfigurowany.Nie jest to jednak silnik którym \"zwijamy asfalt\".Jest może trochę zbyt słaby nie nadaje się do agresywnej jazdy (trzeba troche \"przymierzyć sie\" do wyprzedzania i robic to z wyprzedzeniem.Trochę zbyt głosny ale mi to odpowiada (nie lubię kompletnej ciszy w kmabinie)bo czasami zapowiadające się usterki zwiazane sa z nieregularną pracą silnika. (Silnik)
2,5
~Falkonetti
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Widoczność niezła, ale tutaj ciężko coś zepsuć, przy takich gabarytach :) (Widoczność)
Chrysler Voyager IV Minivan