Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW 2004-2008 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voyagerfan
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Skrzynia biegów automatyczna. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pracuje przyzwoicie. Nie wiem jak mogłem jeździć wcześniej autami z manualną skrzynią biegów. Automat to sama wygoda i komfort. Współczuje znajomym którzy nigdy nie jeździli automatem a opowiadają bzdury i mity o automatycznej skrzyni biegów. A mity o kosztownych naprawach można między bajki włożyć. A na pewno nie jest droższa od naprawy skrzyni manualnej. Na szczęście nie mam takich...
~Jacek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Pamietajmy ze jest to skrzynia starej generacji.Nie jest to szczyt techniki ale ma to swoje plusy:z kazdą usterką nie trzeba jechac do serwisu (koszty!!).Są firmy które całkiem dobrze regenerują tego typu skrzynie (choć ja do tej pory nie musiałem).
~zbyniek7103
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
To moje pierwsze auto z automatem,nie wrócę już do manualu, W rubryce skrzynia biegów jest tylko manualna ,dziwne bo ten model występuje tylko w automacie
~rogo11
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Brak najmniejszych problemów ze skrzynią. Ocena ogólna dobra. Choć ta 4-ro stopniowa skrzynia mogła by mieć ten 5-ty bieg.
~Wojtek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
automat rewelacyjny, trwały, bezproblemowy, jednak starszej generacji, i pewnie dlatego bezproblemowy.
~Artur
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
automat - wibracje na najwyższym biegu
~Falkonetti
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Już 2 awarie automatu w ciągu roku !!!
~kulak
wymieniłem po 120 000 km, po prostu sypneła się