Ocena kierowcy - Chrysler Voyager V Grand Voyager

Krzysztof, ponad rok temu
Silnik 3.8 V6 193KM 142kW
Rok produkcji 2009
Chrysler Voyager V Grand Voyager 3.8 V6 193KM 142kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczyło mnie to, że jest wygodniejszy od Q7 i aż tak dużo więcej miejsca jest w środku, przy podobnych gabarytach.
Karoseria : Przy zakupie miał pojedyńcze ogniska rdzy mimo bezwypadkowości, więc trzeba uważać.
Przesiadłem się na ten samochód z audi Q7 pierwszej generacji ponieważ urodziły mi się bliźniaki. Mam do tego 2 duże psy i nie dało się już zmieścić. Od początku miałem wrażenie, że przesiadłem się do wygodniejszego samochodu z perspektywy kierowcy. Do tego bez problemu można się do niego zapakować z całą rodziną i dużą ilością bagażu.
Jedyna wada, to sporo pali. Poza tym bez zarzutu. Jak na duży samochód ma niezłe osiągi i daje frajdę z jazdy.
6 biegów, płynne zmiany, nie zwraca w ogóle uwagi na to, że jest. Trzeba tylko pamiętać o przeglądzie co 60tys. Koszt to około 1tys.
Działa bez zarzutu. Nie ma się moim zdaniem do czego przyczepić.
Mój egzemplarz był kupiony bezwypadkowy z oryginalnym lakierem. Miał pojedyncze ogniska korozji w podobno typowych miejscach. Zrobiłem w warsztacie i na razie dalej nie postępuje ale u mnie stoi w garażu.
W porównaniu do Q7 widać wszystko
Nie jest wygodnie siadać w 3 rzędzie. Poza tym wszystko jest tam gdzie trzeba i super wygodnie.
Działa bez zarzutu i szybko. Nawiewy we wszystkich rzędach. Regulacja osobno dla kierowcy, dla pasażera i na tył.
Miejsca jest tyle co w wygodnym fotelu w salonie.
Cichutko
Sporo pali. Na ten moment nie miałem poważnych napraw, bo kupiłem bardzo zadbany egzemplarz.
Dla mnie bajka za 40tys
U mnie nic przez 2 lata się nie popsuło