Oceny Chrysler Voyager V

Najnowsze oceny Chrysler Voyager V

~Tomasz
Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW
Chrysler Voyager V
Piękny, zwłaszcza w Limited, z super wyposażeniem, ale poza silnikiem wykonany z marnej jakości materiałów + wada konstrukcyjna skrzyni; nie należy jeździć powyżej 130 km/h. Bierze go z czasem korozja, ale starsze modele też na to cierpiały. Remont skrzyni min. 7000 tys. + przekładnia (wada fabryczna) i z czasem komplet poduszek podbijają koszty. Tylnie amory niezłe, ale jak polecą wtedy min. 3500 zł itd. Cena zakupu, tzn. rynkowa nijak się ma...
~~Realista
Chrysler Voyager V
jak za cenę używanego posiadam kawał fury, teraz niema problemu co zabrać, początkowo myślałem o Turanie, ale to szmelc nad szmelce, potem o Sharan-nopodobnym, ale kupić dobrego to tylko VR6, a ja niechcę gazu, tam gdzie jeżdzę i parkuję jest zakaz wjazdu z instalacją LPG! (ale te fotele w Trojaczkach kto ma siłę je targać, a gdzie je trzymać jak je już wytargasz, a wg. tabeli ADAC to jeden huk bo jeden i drugi zajmują ostatnie miejsca w...
Chrysler Voyager V
Grand Voyager to genialny samochód dla rodzin z dziećmi i lubiących dużo podróżować. Ilość schowków i ich pojemność w wersji Stow´n Go jest niewyobrażalna! Samochód prowadzi się znakomicie, a wysoka pozycja za kierownicą zapewnia doskonałą widoczność. Wszystko to powoduje że jazda w dalekie trasy to przyjemność. POLECAM!
~Kiniolo1
Van 3.8 i V6 218KM 160kW
Chrysler Voyager V
Bardzo pojemne rodzinę auto,silnik rewelacja , uwielbiam jego dźwięk,
~Funkykoval
Van 3.8 i V6 218KM 160kW
Chrysler Voyager V
Pelno bayerow, gadzetow i systemow - cala rodzina jest zadowolona; ale na miasto lepiej kupic inne, male auto.
2,5
~zawiedziony
Chrysler Voyager V
nikomu nie polecam i nigdy bym juz takiego samochodu nie kupil
Chrysler Voyager V
wszystko ok tylko te zaworki.strach pompować koła poza miejscem zamieszkania.
Chrysler Voyager V
Jest naprawde dobrze!!Nie mozna oczekiwac ze jest nowy bo jest uzywany i ma prawo cos sie juz w nim dziac.Dobrze ze jest gwarancja!!
~Staszek
Chrysler Voyager V
Silnik nie jest cichy, liczy się duży moment obrotowy. Samochód można załadować i jazda. Jak dynamicznie wciśnie się gaz to słychać pomruk silnika i żwawo jedzie. Przy spokojniej jeździe w cyklu mieszanym spalanie ok. 8,4 l/100. Duże spalanie to wina najczęściej walniętego termostatu lub przepływomierza. (Silnik)
~olo
Chrysler Voyager V
Automat zmienia biegi w taki sposób, że na dobrą sprawę nie wiem ile ich jest. Kiedyś w necie wyczytałem, że 4 ? (Skrzynia biegów)