Lista ocen Chrysler Voyager V (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~~Realista
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
W mieście smok, w korkach warszwskich potrafi wypić 10,5l ON. Na trasie przy przelotach jakie robię po autostradzie (bak non-stop) wychodzi 6,9-7l, staram się nie przekraczać 130 km/h po trasie, średnio ustawiam tempomat na 120 km/h wg. GPS\'a. Jeżdząc po Polsce i naszych pięknych krętych drogach (nie używam polskich autostrad bo są drogie i niewarte swej ceny) średnie zużycie paliwa oscyluje między 6,7l, a 8l jadąc dość zdecydowanie. Nie...
~Tomasz
Grand Voyager 2.8 CRD 163KM 120kW
Remonty skrzyni, poduszki, przekładnie, korozja to wszytko kosztuje. Wsadzić w to auto 15 tysięcy to żaden problem; i to nie w ASO rzecz jasna. Mało pali to jest plus, bo jakieś 10,5 - 11 litrów w mieście, a na trasie nawet 6,9; tu wielki plus, zresztą miły tembr pracy dużego diesla uprzyjemnia podróż; warto poduszki wymienić, z czasem je poprawili i auto prawie wcale nie drga; pięknie pracuje.
~Harpy
Van 2.8 CRD 150KM 110kW
Ja k na takie duże i ciżkie auto zużycie paliwa naprawdę nieduże ( w mieście przy spokojnej jeździe nie wieksze niż 10,5l/100) Niestety tarcze hamulcowe sa bardzo miekkie i zużywaja sie bardzo szybko-wymiana praktycznie co przegląd, a ich cena jest taka jaby były z bardzo dobrych materiałów, ale to chyba zachłannosć Chrysler Polska, który ustali tkakie \"chore ceny\"
~Staszek
Van 2.8 CRD 150KM 110kW
Rozrząd - 650 PLN ( wraz z pompą ), termostat - 230 PLN, amory tył - nivomat - od. 900 PLN - jeden. Olej do skrzyni - ok. 240 PLN. Filtry - cena ok., opony - chińskie ok. 1000 PLN/ za cztery, dalej już tylko drożej. części zamienne niektóre faktycznie droższe, inne nie. Nie jest to Fiat czy Ford jeżeli chodzi o ceny części zamiennych, ale coś za coś.
~Funkykoval
Van 3.8 i V6 218KM 160kW
to chyba najslabszy pnkt tego auta, po miescie lepiej nie jezdzic bo pali ponad 2 dychy (aczkolwiek na trasie nie pali wiecej niz OPEL z silnikiem benz 1.8 - w okolicach 10 litrow) Ceny czesci w normie ale lepiej nie zamawiac i nie zmieniac oleju u deelera; 3 razy drozej niz w rzeczywistosci - tak jak wszedzie. Nie ma problemu z dostepnoscia
~olo
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
6,9 trasa 8,9 miasto u mnie średnia z komputera (litrażowanie to potwierdza) po wypaleniu całego zbiornika ok 8 l/100km
~arson69@arcor.de
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Uwazam ze z tym sie trzeba liczyc, 2tonowe auto musi swoje wziac szczegolnie na miescie w dodatku w automacie.
~Krzysztof
Grand Voyager 3.8 V6 193KM 142kW
Sporo pali. Na ten moment nie miałem poważnych napraw, bo kupiłem bardzo zadbany egzemplarz.
~zawiedziony
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
samochod na trasie pali przyzwoicie natomiast po miescie duzo
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager V
12,0
~Jarek
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Pali ON od 8 do 11 l/100km - lubię szybką jazdę (poza terenem zabudowanym).