Ocena kierowcy - Citroen Berlingo I

Wojtek wojwal@vp.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 TD 115KM 85kW
Rok produkcji 2002
Citroen Berlingo I 2.0 TD 115KM 85kW 1997-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : już nie kupię zwykłej osobówki
świetne auto rodzinne, wygodne, pakowne,bardzo ekonomiczne
silnik w miarę cichy, podczas normalnej jazdy elastyczność dobra, trochę brakuje mocy w górnym zakresie obrotów,ale w końcu to nie wyścigówka.
lubi czasami zahaczyć przy wstecznym, ale na dwa razy już bez problemu, na kanale przesmarowałem wszystkie gałki i sworznie i jest bardzo dobrze-polecam
po zakupie wymieniłem łączniki stabilizatora, zawieszenie dość sprężyste, prowadzi się nad podziw dobrze
gdyby nie te słupki.....
mam wersję z przeszklonym dachem-dodatkowe schowki w suficie, duży podwieszany z tyłu,schowki w podłodze, pod siedzeniem, duży bagażnik, mały minusik to dość ciężkie siedzenia
ogrzewanie jak w hdi- musi trochę popracować zanim ta kubatura się nagrzeje, to samo z klimą, powyżej 30´ musi chodzić na maksa
dużo miejsca wszędzie, trochę za krótkie siedziska tylnych siedzeń, za to przestrzeni nad głowami jak w autobusie
do 90km/h w miarę cicho, później pojawiają się szumy powietrza i daje znać słabe wyciszenie bagażnika
silnik pali rewelacyjnie mało (staram się z nikim nie ścigać), ceny w aso wygórowane.
za 30 tys pln fajny samochodzik w hdi, cóż więcej chcieć?
zanieczyszczony filtr na pompie wys. ciśnienia, łącznik do poduszki pow(pod siedz kierowcy)
na razie jestem mile zaskoczony, jak na francuza, wszystko działa

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 115KM 85kW [l/100km]

5,6