Oceny Citroen Berlingo I 2.0 TD 115KM 85kW 1997-2008

Najnowsze oceny Citroen Berlingo I 2.0 TD 115KM 85kW 1997-2008

3,2
~dg
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Z początku samochód wydawał się dosyć interesujący, jednak wykonanie i wykończenie wnętrza pozostawia wiele do życzenia. Silnik ma przeciętne osiągi, niski jest komfort podróży. Na plus dużo miejsca wewnątrz i ekonomika silnika 2.0 HDI
~lolek42
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Poprzednie roczniki były o wiele bardziej trwalsze , obecnie przy 60 tys. km wymiana tarcz przednich + klocki , w poprzednim modelu co miałem 1,9D wytrzymały / tarcze / 120 tys km, wymiana sprzegła i chłodnicy na gwarancji, ogólnie trzyma się dobrze , polecam " przechipowanie" na 125KM - rewelacja bez zwiększenia zużycia paliwa ! . Ogólnie autko godne polecenia dla ludzi pragnących połączyć autko rodzinne ze "small biznesem". ps. polecam...
~Piotru$
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Nie ma co wiele wymagac od samochodu prawie dostawczego -towarowego ,a zarazem osobowego.Z zaladowanym bagaznikiem + dwie dorosle i dwie male osoby -bardzo ciezki przy wyprzedzaniu.Nie ma co sie angazowac w te czynnosc,brakuje przynajmniej !ze 20 dodatkowuch koni(,czyli 110 minimum).
~kami
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
duży, wygodny samochód, przy czterech osobach wyjazd na narty - zero problemu, wszystko mieści się w bagażniku, brak poważnych usterek, spalanie umiarkowane, fotele mogłyby być trochę wygodniejsze, ogólnie ok
4,1
~Paweł
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Myślałem, że jak kupię cytrynę, to będę ładował sporo w części. Żeby nie ta elektronika, to samochód byłby naprawdę super. Zawieszenie jak na polskie drogi bardzo trwałe (pod warunkiem, że stosuje się dobrej jakości części- np kiepski łącznik stabilizatora wytrzymał mi 20.000km, a drugi, z prawej strony, mam jeszcze oryginalny- 260.000km!!!)
~SERWISANT GA
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Dobry samochód do firmy, jak i dla rodziny z dziećmi. Do bagaznika mimo kratki da się upchnąć dwa rowery górskie, i nawet coś poza tym wejdzie. Dość wygodny i nieźle zaprojektowany, a Design w porównaniu do poprzedniej wersji niebo a ziemia.
~brovar
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Nie mam wiekszych zarzutow chociaz zawiodly mnie fotele oraz to ze przy dluzszych trasach zaczynaja bolec nogi, przez to ze siedzi sie w tym samochodzie troche wysoko i "jak na krzesle", fotele tak jak np w oplu Combo mogly byc nizej byloby o wielewygodniej, a tyez jezeli cdhodzi o ich wytrzymalosc myslalem ze bedzie lepiej zaczely sietroche rozjezdzac, a oparcia [od nowosci] caly czas sie kolysza [to nie usterka tylko tak juz jest=/]i sa...
~wojciechh@poczta.onet.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
W NASZYCH WARUNKACH FILTRY PALIWA DO WYMIANY MAX CO 15000KM. A WTRYSKI BEDA OK. KLOCKI +TARCZE PRZOD WYMIANA PO 66000KM TO SUPER WYNIK PRZY MOJEJ TECHNICE JAZDY, ZAWIESZENIE OK DO 76TYS. NIC NIE WYMIENIANO, OSŁONA SILNIKA ZBYT NISKO ALE ZAMIENNIK JEST TANI OK 80ZŁ
3,6
~ALF K
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Duża przestrzeń niezły silnik - praktyczny ekonomiczny niezawodny niedrogi
~radziej_s
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
prawie mini van, ale prawie robi jednak różnicę, trzeba jednak pamiętać że to przerobiona ciężarówka na potrzeby cywilne a nie odwrotnie (przede wszystkim uboższe materiały wykończeniowe)