Ocena kierowcy - Citroen Berlingo II Combi

niejestemmalkontentem, 10 lat temu
Silnik 1.6 HDI 92KM 68kW
Rok produkcji 2011
Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik to jeden z lepszych obecnie do kupienia olej wymieniam co 20000 i nic nie dolewam po drodze.Pod maskę zaglądam najczęściej w zimie bo w tedy zużywam najwięcej płynu do spryskiwaczy.Jak wlew do płynu byłby na zewnątrz to w ogóle maski bym nie otwierał.
Zawieszenie
Dobre auto.Ci co narzekają na jakość tego samochodu to albo nie mieli innego albo kupili używany 4 letni z cofniętym licznikiem.Użytkuje go już ponad dwa lata i jest ok.Samochód lekko nie ma często przeładowany długie trasy cały czas szybko. Kosztował 60000 brutto wersja xtr z modułtopem znajdźcie tak wyposażony samochód w tej cenie powodzenia.Oczywiście nie jest to samochód osobowy i ma swoje wady jeśli chodzi o komfort jazdy ale coś za coś.Jak potrzebujemy przewieźć 800 km 700 kg ładunku niema sprawy a jak do kościoła też można.
Lekka turbo dziura ale do zaakceptowania.Pali na dotyk nawet w największe mrozy nigdy nie widział garażu.Elastyczny i szybki jak na taki samochód.
Tylko dobrze bo niema 6 biegów a po pozatym działa lekko i wygodnie.
Jak na ciężarówkę ok jak na samochód osobowy to słabo wybierajmy sami
ok jak poprawią siedzenie bo jest za krótkie i podłokietnik będzie BDB.
Naprawdę super wszystko pod ręką jedynie przycisk od otwierania szyby pasażera do **** umiejscowienie i działanie.
Klimatronik działa bardzo dobrze.Klimatyzacja wydajna w upałach południa europy jak i w naszych tropikach.Ogrzewanie wydajne + za szybki rozgrzewanie się silnika.
Miejsce jest dla każdego.
Doskonale,dobrze przeciętnie zależy od warunków i prędkości .Na autostradach niestety słabo ze względu na obroty silnika Jeżdżę przeważnie 140-150 ale i 160 nonstop w mieście super do 120 też dobrze
Ile pali dużo.To co podaje producent to nieosiągalne.Autostrada 150-160 8,5 nawet więcej l ale jeżeli jedziemy do 140 to spali 7 ciekawe jest to ze jak jadę spokojnie do 110 nie wyprzedzam pali 6,8 a jak jadę po swojemu do 140 to 7 czyli żadna różnica.Spalanie przy włączonym klimatroniku nigdy nie wyłączam.
Przy mojej cenie zakupu 100/100
Łącznik stabilizatora co 40000 km 70 zł i żarówki z przodu ale jak zacząłem zakładać Philipsa to się uspokoiło.Poza tym naprawdę nic się nie dzieje aż sam się dziwie bo to przecież Francuz przynajmniej jest taka opinia a to mój pierwszy francuz więc ni mam doświadczenia.Jeżdżę po Polsce i europie i nigdy nie dał mi powodów do zmartwień nawet naprawdę daleko od domu.
Brak.Nawet zawieszenie się nie rozlatuje oby jak najdłużej.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 HDI 92KM 68kW [l/100km]

7,6