Oceny Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW 2008-2012

~niejestemmalkontentem
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobre auto.Ci co narzekają na jakość tego samochodu to albo nie mieli innego albo kupili używany 4 letni z cofniętym licznikiem.Użytkuje go już ponad dwa lata i jest ok.Samochód lekko nie ma często przeładowany długie trasy cały czas szybko. Kosztował 60000 brutto wersja xtr z modułtopem znajdźcie tak wyposażony samochód w tej cenie powodzenia.Oczywiście nie jest to samochód osobowy i ma swoje wady jeśli chodzi o komfort jazdy ale coś za...
~uzytkownik berlingo
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobrze się spisał wszystko przy silniku nie dotykane cały osprzęt oryginalny tylko filtry oleje oczywiście sprzęgło dpf jakieś rurki od klimy suma wydatków na naprawy niewielka.Przy tym przebiegu nawet oleju nie dolewam.Jak na francuza jest bardzo dobrze.Jedyny minus to korozja pokrywy silnika i prawych drzwi w rantach ale to chyba jakaś wada fabryczna.Jeżeli chodzi o mechanike to mogę go polecić.
~jatomowie
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Okazuje sie ze to trwały samochód nie będę się rozpisywał silnik i osprzęt silnika, przeguby, łożyska,akumulator,skrzynia biegów bez dotykania wszystko oryginalne a parę kilometrów już ma.Niestety rdzewieje i bajki jaki to on ocynkowany i zabezpieczony to kit u mnie pokrywa silnika i drzwi tylne na zgrzewach purchle.
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Jestem w pełni zadowolony, nie oczekiwałem wyścigówki, która będzie jechała po następny rekord toru, tylko praktycznego, oszczędnego, wygodnego, niedrogiego, dynamicznego do bezstresowej jazdy,pojemnego samochodu. I zgodzę się tu z panem testującym nowe Berlingo XTR na autoga...bez reklamy :). Gdyby auta były oceniane bez emocji, a jedynie praktycznie, po drogach jeździłyby same autka pokroju Berlingo :)
~Daniel daad@vp.pl
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Świetny rodzinny samochód z potężnym bagażnikiem. Mix praktyczności i wygody oraz fajny design. Mam wersję z komputerem pokładowym, nawigacją i mp3. Nawigacja - fabryczna - mapy zostają na półce w domu. Głośniki lepsze niż w moim byłym Peugocie, czy Skodzie. Naprawdę ok.
3,2
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dużo i przestronnie, ale kosztem bagażnika w wersji 5 os. Dużo plastiku wewnątrz i na zewnątrz, zazwyczaj średniej jakości. Dramatyczny układ prowadzenia i mimo wszystko słabe wyposażenie jak na tą cenę samochodu.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
6,9
~MG
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Wszystko OK. Ale sa dwie rzeczy, która mnie strasznie denerwują! Auto ma mega dużo i mega wielkich schowków, ale: bardzo się trzeba nagimnastykować, żeby w schowek w drzwiach wpakować butelkę z 1,5l napoju; i drugie - gorsze - NIE MA uchwytów do kubków na kawę, a to już jest niedopuszczalne!!!
~Tomasz
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie trwałością i bezawaryjnością. Po 7 latach i ponad 100 000 kilometrów żadnych usterek ani widocznych śladów zużycia. 92konna wersja trochę za słaba przy pełnym obciążeniu.
~Serwis
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobry samochód, mamy w firmie parę sztuk mogę śmiało polecić każdemu kto szuka ekonomicznego i zarazem ładownego samochodu.
~Tomek F.
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobre auto dla małych firm , sprawdza się również jako wóz rodzinny. Gdyby Citroen popracował na bagażnikiem i schowkami , to nie byłoby się do czego doczepić. No i ta mini przestrzeń na buty!!!
Citroen Berlingo II Combi