Lista ocen Citroen Berlingo II (79) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~don
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Ogolnie ok. Wkurza ciągle dyndajace lusterko kierowcy oraz polozenie filtrów kabinowych! To kompletny idiota projektował!!!
~bEZMITu
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Auto fantastyczne. Lepsze i praktyczniejsze od wielu innych w swojej i nie tylko klasie. Wierny przyjaciel rodziny.
~Seba
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Przy założeniu, że chce się mieć stosunkowo niedrogi samochód dla 5-cio osobowej rodziny, to jest to idealne rozwiązanie.
~Serwis
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobry samochód, mamy w firmie parę sztuk mogę śmiało polecić każdemu kto szuka ekonomicznego i zarazem ładownego samochodu.
~Bodzio
Combi Facelifting 1.6 VTi 120KM 88kW
Mam wersje XTR z 2012 r. Bardzo fajny rodzinny samochod. Super wyposazony i bardzo wygodny. Bez wiejskiego lansu. Polecam kazdemu!
~Mateusz
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Ogólnie dobry samochód. Trochę pechowy z tym wyciekiem. Twarde zawieszenie, ale prowadzi się dobrze. Widość w prawo kiepska.
~Marek
Combi 1.6 VTi 95KM 70kW
Super auto szkoda że niema 6 biegu na autostradę nie polecam 160 i koniec miasto super
~zawiedziony użytkownik
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
samochód kupiony jako używany z pewną historią, pomimo 92 koni prędkość powyżej 140 km/h osiąga opornie
~xen
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Opinie użytkowników na autocentrum są z bardzo małymi przebiegami. Ja poczekałem do 145.000km
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Spodziewałem się czegoś dużo lepszego. Może mój egzemplarz jest taki trefny - nie polecam!