Lista ocen Citroen Berlingo III Osobowy M (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jd.on
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Jest ok. Lewarek pod ręką itd. W poprzednim był jeden schowek przed pasażerem, teraz są dwa. Mam jednak wrażenie, że razem są mniejsze. W każdym bądź razie są, według mnie mniej praktyczne. Fantastyczne za to jest składanie foteli. Tego mi brakowało w 2 gen. Bagażnik nie zmienił się, nadal jest ogromny. Dodatkowym, choć zbytecznym dla mnie, udogodnieniem są szyby elektryczne z tyłu. W poprzednim były uchylne i to wystarczało.
~pawziu
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Super. Wszystko pod ręką. Ilość schowków jest fantastyczna, bardzo polecam wziąć wersję z konsolą centralną. Ogromny plus za duży wyświetlacz umieszczony wysoko i obsługę Android Auto/CarPlay. Prędkościomierz jest umieszczony trochę nisko (chyba Peugeot Rifter ma to lepiej rozwiązane), ale można się do tego przyzwyczaić.
~Darecki83
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Tutaj to praktyczność - praktyczność i jeszcze raz praktyczność. Otwierana szyba w klapie, dzielenie bagażnika na dwie części, schowki - wszędzie schowki. Pisze o tym jakbym odkrył Amerykę - ale te auto mnie naprawdę cieszy z tego powodu. Od pierdoły jak miejsce na monety po schowek kierowcy.
~Maksymilian
Osobowy M 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Mega niewygodne fotele . Mam 183cm i siedzisko jest mega krótkie ,po trasie bóle w plecach/nogach. Ciężko ustawić fotel by uzyskać wygodną pozycję . Z tyłu fotele są jeszcze gorsze. Uchwyty na kubki to jakiś żart , mega płytkie ,trzeba uważać by napój nie wypadł podczas jazdy.
~krz
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Bardzo duża liczba schowków w środku, nawet bez opcjonalnej konsoli między fotelami (jest podstawka). Schowek przed pasażerem jest 2 poziomowy, wentylowany z gniazdem USB i AUX. Wygodne fotele z przodu i w 2 rzędzie (każdy oddzielnie przesuwany z ISOFIX, pozycja jak na krześle).
~Jarosław
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Dobrze przemyślane wnętrze, wszystko w zasięgu ręki.
~Darek
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Wszystko pod ręką, bardzo wygodny dla podróżujących
~Boroch
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
trochę niewygodny dostęp do konsoli klimatyzacji
~Paweł
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Bardzo łatwo wsiada się i wysiada z wyższego auta.

Citroen Berlingo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin