Lista ocen Citroen Berlingo III Osobowy M (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darecki83
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Ktoś mówił, że to auto dostawcze? Serio? Jeździ jak normalny kompakt. Jedyny mankament który wyłapałem to minimalne skręcenie koła kierownicy w prawo. Tzn. Mając kierownicę idealnie na wprost auto będzie nam minimalnie uciekało. Jest to naprawdę tak subtelne, że ciężko do wyłapania na początku. Mają to poprawić na przeglądzie 3k. Egzemplarze testowe też tak mają. W KIA też tak miałem. Wcześniejszy Fiat Stilo którego użytkowałem kierownicę miał...
~krz
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Nadwozie przechyla się znacznie przy braku obciążenia, ale ma spory prześwit (jak w miejskim SUVie). Po załadowaniu +300kg poprawia się stabilność prowadzenia, ale wysokie nadwozie nie sprzyja dynamicznej jeździe. Swoje dodają też opony o wysokim profilu 205/65. System Grip control sprawdza się w głębokim śniegu, choć nie jest on niezbędny dla doświadczonego kierowcy, który potrafi odpowiednio operować gazem.
~pawziu
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Wygodnie, bez żadnych zaskoczeń. Przesiadłem się z hydro, więc wymagania miałem wysokie. Generalnie im bardziej obciążony tym jest lepiej, a przynajmniej takie mam wrażenie.
~Maksymilian
Osobowy M 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
W porównaniu do Lancera którego posiadałem to układ jezdny jest miękki i baaaardzo mało precyzyjny , dodatkowo denerwuje asystent pasa ruchu który jest niedopracowany.
~Rafał
Osobowy M 1.5 BlueHDi 102KM 75kW
Tył dobija jak jest zapakowany i jak pusty, ogólnie lepiej niż w poprzedniku lepszy komfort resorowania nie czuć takiej blaszanki
~Milosz
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Ogólnie bez zastrzeżeń. Troszkę pływa ale przy tych gabarytach i biorąc pod uwagę ze to miejski rodzinny dostawczak to naprawdę ok.
~Jd.on
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Dobrze wybiera nierówności. Nawet mało się buja. Nic super, nic złego. Jest w porządku.
~Boroch
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
samochód dobrze trzyma się drogi i szybko reaguje na ruch kierownicy
~Paweł
Osobowy M 1.5 BlueHDi 131KM 96kW
Łatwo i pewnie się prowadzi. Zawieszenie perfekcyjnie wybiera nierówności.
~Jarosław
Stabilne auto