Lista ocen Citroen Berlingo III Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW od 2018 (7) - Silnik

~Darecki83
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Powiem tak - przed zakupem nie jeździłem benzyną - dostępne były do testów same Diesle. Mimo wszystko w ciemno zamówiłem benzynę. W oczekiwaniu na auto nasłuchałem się od znajomych, rodziny i innych "Januszy" jak to źle zrobiłem, że silnik za mały na takie duże auto, że to do kosiarki się nadaje itp. Powiem wam szczerze, że zacząłem mieć wątpliwości czy dobrze zrobiłem - tym bardziej, że nie jeździłem tą benzyną. TERAZ PISZĘ DO LUDZI KTÓRZY...
~pawziu
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Pozytywne zaskoczenie. Miałem ogromne obawy co do tej pojemności przy takich gabarytach, ale jeździ się dobrze. Jestem spokojnym kierowcą, nie mam rajdowych aspiracji. 150km/h spokojnie można pojechać na autostradzie z tym silnikiem. Wyprzedzanie muli i wymaga nieco wprawy, ale na codzień mi to nie przeszkadza.
~Milosz
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Mały z charakterystyczna praca;) dla jednych plus innym może być ciężko się przyzwyczaić. Dla mnie- przyjemnie mruczy! Do miasta spokojnie wystarcza. W miarę ekonomiczny i dynamiczny. Na autostrady lekko słabszy, ale 140-150 spokojnie daje rade
~Jd.on
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Za słaby. W mieście ok. Za to trasy to nie jest jego dobra strona. Brakuje mu mocy. Trzeba wachlować biegami żeby jechał.
~Boroch
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
byłoby ok, gdyby nie dwukrotna unieruchomienie samochodu i konieczność wezwania lawety.
~Marek Kamiński
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Szatan to nie jest, ale jeżdżąc autem większym nie ma się potrzeby cisnąć 200km/h. Miło się nim płynie.
~Marek Kamiński
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Nie za mocny, ale można się przyzwyczaić
Citroen Berlingo III Osobowy M