Oceny Citroen BX Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1985-1993

Citroen BX Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1985-1993 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen BX Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1985-1993

~bedzak@vp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie auto bez zarzutów, po nierównościach jeździ jakby płynął po wodzie, na zakrętach trzyma się rewelacyjnie, przyspieszenie również dobre nawet na wyższych biegach, moja żona nie chce go zamienić na żadne inne auto.
~dochris
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
BX jest jak idee Lenina: wiecznie żywy. Ma także przeszłośc rewolucyjną: zawieszenia hydropneumatyczne, żywcem wzięte z techniki lotniczej. Po ponad 30 latach po Cytrynce Merc wprowadził to tylko w droższych modelach. Gdyby jeszcze hamulec ręczny był na tylne koła dałbym mu najwyższą ocenę (tylko w zimie czasem tego brakuje).
3,7
~george (zapinacz@poczta.fm)
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
ogólnie udana bryka przywiązałem sie do niego.w mojej rodzinie śmiga już od 10 lat,kupiłem go od ojca za 4 tys. za ta kase miałbym poloneza 1.5,a tu 90KM i 180NM.11s do 100 i 180km/h(jak był nowy)czyli całkiem nieżle
~bkamrat@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
nie spodziewajmy się za dużo ale komfort dynamika i przestrzeń to jest to co w tym aucie lubiłem
~tch
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Auto niezawodne, zarówno w trasie jak i w terenie (niekoniecznie miejskim). "Szarż ułańskich" nim nie uskutecznisz, ale nie oto przecież chodzi :) Ogólnie polecam.
~damian_gniezno@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Podoba mi się kańciasta linia nadwozia i szczególnie że jest liftback bo klapa podnosi się z szybą.
~krzysztof
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Bardz dobry samochód jak na nasze drogi,komfort podróżowania SUPER,spalanie SUPER,ogólnie mówiąc SUPER KOMBI 18TDI
~Maciek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
kocham to auto, wykonane ( zwlaszacza wewnatrz ) jak mercedes. poza tym ma dusze :)
~KaMyK
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
auto kanciate(to jego plus) niektórym się może nie podobać lecz mi się podoba!!!l ecz i tak bede polował na Xm-a
~Grzesiek
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
1,7 tdi, kombi, welur, elektryka, ekonomia, bajka. Zapraszam na stronę klubu cytrynki :))
Citroen BX Hatchback