Oceny Citroen BX Hatchback

Citroen BX Hatchback - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen BX Hatchback

~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Jak się kupi dobry egzemplarz to będzie służył bardzo długo. Mój był na dzień dobry b. słaby, ale i tak dzielnie sobie radził. Mam nadzieję, że niedługo będzie kolejny BX, pod warunkiem, że znajdę dobry egzemplarz.
~pd47626@slive.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mimo wieku i archaicznej sylwetki rewelacyjne auto - komfortowe, dynamiczne, niezawodne. Ale trzeba pamiętać o prawidłowych przeglądach, większość złych opini o BX\'ach wzięła się z egzemplarzy zniszczonych przez niedouczonych \"mechaników\" lub niewłaściwą eksploatację.
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Samochód bardzo dobry chociaż niedoceniany. Zawieszenie bardzo dobre, dzięki regulacji prześwitu wjedzie tam gdzie inne samochody się zawieszają. Widok ludzi co się gapią jak samochód się podnosi lub opada - bezcenny.
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Sympatyczne, niebanalne i rzadko już spotykane auto, choć do youngtimera jest mu bardzo daleko.. Daje dużo radości z jazdy pozwalając wyróżnić się na drodze. Psuje się umiarkowanie, lecz potrzebuje solidnego mechanika, który je ogarnie...
~Tobiasz Biss
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Swietne ,komfortowe auto w dodatku malo pali i tanie czesci eksploatacyjne!Nie ma z nim klopotow i nie sluchajcie GoLfIaRzY co mowia ze czesci sa drogie...czesci tanie i latwo dostepne.:)Polecam Kazdemu kto mysli o kupnie takiego autka:)
4,1
~thePink
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Doskonały samochód, ale nie dla ludzi, którzy tylko leją paliwo i jeżdżą - o to auto trzeba DBAĆ!!! Zwłaszcza o zawieszenie - hydro potrafi być naprawę kapryśne. Ale ten komfort jazdy, zwłaszcza na dziurawych polskich drogach jest wart ryzyka.
~bedzak@vp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie auto bez zarzutów, po nierównościach jeździ jakby płynął po wodzie, na zakrętach trzyma się rewelacyjnie, przyspieszenie również dobre nawet na wyższych biegach, moja żona nie chce go zamienić na żadne inne auto.
~dochris
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
BX jest jak idee Lenina: wiecznie żywy. Ma także przeszłośc rewolucyjną: zawieszenia hydropneumatyczne, żywcem wzięte z techniki lotniczej. Po ponad 30 latach po Cytrynce Merc wprowadził to tylko w droższych modelach. Gdyby jeszcze hamulec ręczny był na tylne koła dałbym mu najwyższą ocenę (tylko w zimie czasem tego brakuje).
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
Jestem zadowolony, bo tanie auto i nie kradną :) Duże, wygodne, chociaż jak dla mnie troszkę za słabe - następne będzie chyba turbo :P
~abce@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
auto niezawodne pod warunkiem należytego utrzymania stanu hydrauliki, krótko pisząc kto się nie zna niech się w to nie bawi bo się zapłacze i zrujnuje swój budżet.
Citroen BX Hatchback