Ocena kierowcy - Citroen BX Hatchback

Kamilon18, 16 lat temu
Silnik 1.9 TD 69KM 51kW
Rok produkcji 1990
Citroen BX Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : ponad 1000km bez zawieszenia i nic nie uleciało normalnie cud!!w domu wlałem płyny i wszytko działa jak dawniej
Zawieszenie : jak sie nie dba o zawieszenie hydrauliczne to lubi sie zapowietrzyć.
Inne : wracając z niemiec pękła mi rurka cisnieniowa od pompy hydraulicznej bo pasek klinowy sie zerwał i ją uszkodził.skutki opłakane wracać ponad 1000km bez zawieszenia,hamuców (dobrze ze miałem sprawny ręczny)da sie jechac jezdzi sie jak wozem drabiniastym.w domu załozyłem rurke i pasek auto chodzi jak trzeba(CITROEN POLUBISZ KAżDą DROGE)a szczególnie pierwsze 50 km z przejscia granicznego olszyna w strone wrocławia i to bez zawieszenia mozna zbić nerki
za te pieniadze to maluszka bym nie kupił 200 zł:D a zrobiłęm do tej pory 40 tys km i się ciesze dalej blaskiem cytryny pozdrawiam
Jak na 66 KM to rewelka.super elastyczny silnik.nie do zajechania.jezdze na najtanszym oleju(alanda) i nic nie wymieniam jedynie jak musze.na autobanamie jechałem 175km/h(max obroty silnika) myślałem ze tłok jakis wyleci:D
skrzynia biegów srednia biegi ciężko wchodzą trzeba trzymać na obrotach ale to wina sprzęgła od nowości nie było rozbierane tylko uciągane aż wkoncu uciągacz się konczy.
jak trzeba to można zrobić z niego nawet terenówke :D.zawieszenie wygodne do 120km/h a powyzej nie zadąża z dziurami na naszych polskich dziurawych drogach:/
ogólnie bez zarzutów
wszystko pod ręką
grzeje jak trzeba
jakoś tam sie mieszcze ale szczerze wole peugeota 605 tam to mozna spac :D
do 120km/h moze być a pózniej szumi
na trasie przy polska niemcy przy 140-160km/h cały czas 7-8 litrów
co byś chciał za 200 zł maybacha to sie nie kupi.auto naprawde godne polecenia i nie do zarznięcia!!!!!!!!!!!!
nic sie nie psuje nawet przy tym przebiegu
szczerze mówiąc kupiłem go za 200zł dostałem do niego wszystkie podzespoły z takiego samego citka.miałem załozyć tylko wałek rozrządu bo gościowi pękł,ale przez wlasną głupote źle ustawiłem rozrząd i pękł mi wałek rozrządu i jeszcze głowice uszkodziłem.pojechałem na szrot kupiłem głowice z wałkiem i załorzyłem i teraz moge sie cieszyć blaskiem cytryny

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 69KM 51kW [l/100km]

Citroen BX Hatchback