Oceny Citroen BX Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW 1987-1993

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Citroen BX Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW 1987-1993

~fobos@poczta.wprost.pl
Citroen BX
Jeżeli ktoś kiedyś jechał hydropneumatykiem to nie trzeba mu mówić jaki ogromny komfort daje takie autko. Na początku BX wydaje się trochę kanciasty ale to przechodzi po 10 minutach. Potem człowiek się zakochuje w tym samochodzie. Każdy znajdzie w tym samochodzie coś co lubi. Korzyści z hydraulicznego zawieszenia są ogromne. Kiedy masz do pokonania WIELKĄ dziurę wystarczy jeden ruch ręką. Autko się dumnie podniesie o kilkanaście centymetrów co...
~marqin
Citroen BX
Jak się kupi dobry egzemplarz to będzie służył bardzo długo. Mój był na dzień dobry b. słaby, ale i tak dzielnie sobie radził. Mam nadzieję, że niedługo będzie kolejny BX, pod warunkiem, że znajdę dobry egzemplarz.
~thePink
Citroen BX
Doskonały samochód, ale nie dla ludzi, którzy tylko leją paliwo i jeżdżą - o to auto trzeba DBAĆ!!! Zwłaszcza o zawieszenie - hydro potrafi być naprawę kapryśne. Ale ten komfort jazdy, zwłaszcza na dziurawych polskich drogach jest wart ryzyka.
~cit-fan
Citroen BX
Bardzo tanie w eksploatacji auto jeśli się o nie dba. Pojemne wnętrze i bagażnik z dobrym dostępem pozwalają na długie i komfortowe wyjazdy. Na jednym baku max udało mi się zrobić 1130 km (w 5 osób załadowany po dach) ale przy spokojnej jeździe myślę że da się zrobić i 1300km. Bardzo komfortowy samochód, świetna nie wykazująca zbytniego zużycia welurowa tapicerka. Bardzo niskie ryzyko kradzieży. Jeżdżę już nim 4 lata i lubię go coraz bardziej....
~sd-e
Citroen BX
W sumie nie jest to limuzyna, ani sportowy samochod. Chociaz mozna nim szybko pojechac jak i rozlozyc sie na fotelu, ktory jest dosc wygodny. No i silnik jak na swoje lata jest rewelacyjny. W ogóle wspaniala i nawet roche uniwersalna fura=).
~Kamilon18
Citroen BX
za te pieniadze to maluszka bym nie kupił 200 zł:D a zrobiłęm do tej pory 40 tys km i się ciesze dalej blaskiem cytryny pozdrawiam
~grzegorz
Citroen BX
Mam go od niedawna trzeba było zainwestować trochę ale przecież nie można kupić dobrego, wygodnego, osczędnego i pakownego diesla za psie pieniądze. Reasumując wszelkie koszty - warto jeździć BX.
~romeg
Citroen BX
super komfort! najlepsze jest to, ze w Polsce panuje opinia o awaryjnosci cytryn i dla tego sa tanie ;-) i tak trzymać Panowie volkswageniarze ;-)
Citroen BX
Jestem bardzo zadowolony, poza ty że części są bardzo drogie
~miszczu77@poczta.fm
Citroen BX
Ogolnie jestem bardzo zadowolony. Psuje sie rzadko, a tego komfortu nie ma nawet w samochodach wspolczesnych, no i ta wielkosc wewnatrz i bagaznik
Citroen BX Hatchback