Lista ocen Citroen C1 I (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~asia
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
jeżdżę sama i mile zaskoczyła mnie ilość miejsca z przodu, z tyłu też nie jest najgorzej, jak na takie maleństwo... nawet bagażnik jest większy niż mogło się wydawać - po odpowiednich kombinacjach wchodzą do niego dwie skrzynki piwa :)
~Rapis
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
komfortowa przestrzeń dla przeciętnie wysokiego kierowcy (do ok. 185 cm wzrostu), później mogą być problemy z głową Jeżeli chodzi o miejsce dla pasażera (tył), to chyba jest go o wiele więcej niż w maluchu, Oplu Corsie, czy w Renault Clio
~Tomasz
Hatchback 3d Facelifting 1.0 i 68KM 50kW
Jak wspomniałem wcześniej ilość miejsca w środku jest imponująca jak na tę wielkość auta. Minusem jest wielkość bagażnika, ale dla mnie nie jest to problem bo mamy drugie duże auto w domu jak chcemy przewieźć coś większego.
~Malmsteen
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Przestrzeń istnieje tylko z przodu. Z tyłu nawet dzieciaki będą protestować na dłuższym dystansie (np. powyżej 50 km). Nie ma cudów - to jest małe, lekkie auto miejskie, więc nie ma się o co czepiać.
~Maciej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 i 68KM 50kW
Zadziwiająco duża, oczywiście biorąc pod uwagę wielkość auta. Mały bagażnik, starczy na codzienne zakupy, ostatnio udało na się przewieźć i zmieścić 50 calowy telewizor:)
~lukkkka
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Biorac pod uwage rozmiary auta, wnetrze jest super przestronne. Bagaznik wlasciwie nie istnieje, do tego polka jest ipierdliwa i bardzo ostra, latwo sie przeciac.
~Mariusz
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Ja na tak niewielki samochod mozna by powiedziec, ze idealnie.Z przodu czlowiek czuje sie jakby jechal wielka limuzyna, z tylu tragedii nie ma,ale jak na ta wielkosc jest dobrze
~Andrzej Lineman
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
mimo że to mały czteroosobowy samochodzik przestrzeni dla kierowcy jest wystarczająco gorzej dla pasażerów tylnych siedzeń przy wysokim kierowcy
~Fryda
Hatchback 1.4 HDi 54KM 40kW
No i znowu jak na tak małego bączka. Każdy, kto wsiada do środka jest zaskoczony przestrzenią. Tak samo się dziwi, że z tyłu zmieściły się drzwi...
~gg
Hatchback 1.0 i 68KM 50kW
Z przodu bardzo przestronnie, na początku zapominałem że jadę \"maluchem\" z tyłu mieszczę się ale \"tylko za karę\" ( 100 kg 190 cm )