Lista ocen Citroen C15 (61) - Ergonomia

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jest naprawdę bardzo bardzo pakowny! Lata praktyki robią swoje. Zabieram na "białą strzałę" dosłownie wszystko. Większość ludzi od których odbierałem różne towary stwierdzała na wejściu: "tym? takim małym? myślałem że będzie coś większego!" A na koniec: "no nie myślałem że to wszystko wejdzie, i jeszcze miejsce zostało!"
~DzikiBenny
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Gdyby nie suwaki, było by wygodniej. Ja mam wstawiony fotel od e38 z pełna elektryka /reg.wys.zagłówka,dupska,oparcia,podparcia lędźwi,łamane oparcie,grzana pupa i pompowany cały fotel) to mam wygodnie (mam 190cm), pasażer z boku na pseudoskórze, marudzi ze mu ciepło jak sie siada do auta na upale:)
~Gufer
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Brzydkie i tępo wyglądające . Cóż powstał na bazie Citroena Visa z przed wieeelu lat . Mogli by troszeczkę własnej inwencji wnieść i było by super . Jak dla mnie za daleko drążek zmiany biegów . Siedzi sie przez to krzywo .
~Maciej
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Nie ma mowy o ergonomii, kierownica wajcha od biegów i jazda, żadne zegary nie działają u mnie ani od paliwa ani od prędkości ani od temperatury ale da się z tym żyć trzeba na oko wiedzieć kiedy zatankować
~Krisker
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
W sumie siedzi się wygodnie, ale w lato można się albo poparzyć albo przykleić do siedzenia. Nie podświetlone przełączniki. Nie podoba mi się też francuski sposób włączania świateł i klaksonu. Poza tym OK.
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Doskonale rozwiązana ergonomia... Tym bardziej, że inżynierowie nie mieli co rozwiązywać, kokpit to żart, a w szczególności sposób jego wykonania i spasowania...
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...ładowny pakowny bomba...do niedawna fiat szczycil sie ze doblo jest pierwszym autem tej klasy do którego wchodzi paleta EURO, ale zapomnieli ze Citroen zrobił juz to wczesniej...
~[ZIWK] wsmag@wp.pl
Furgon 1.4 75KM 55kW
wszystko co potrzeba kierowcy jest pod ręką, wygodne przednie fotele, wsiadanie do tyłu tylko przez prawe drzwi!; Ciężkie składanie tylnej kanapy, tylko statyczne pasy z tyłu!!!
~Adam
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Masakra jakaś. Auto z 1999r., a wygląda z zewnątrz i od wewnątrz na 1985r. Tandetne dźwigienki wewnątrz. Zadziwiający jest fakt, że foteli się nie przesuwa.
~panM
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Ciasno i wystrój sprzed 30 lat, mimo bardzo lubię jazdę c15ką. Wszystko pod ręka, nawet brak wspomagania nie stanowi jakiejś tragedii.