Lista ocen Citroen C15 (58) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mitch
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
No i tutaj wygrywa z konkurencją ! Jak ekonomicznie to 5 spali po mieście, też nie przekracza 7, zwykle średnio 6,2 gdy tankuje do pełna. No właśnie, co ciekawe, zużycie paliwa rośnie mocno po przekroczeniu 125km/h ! do 7,5 litra nawet. Jeżdzę dość szybko w trasie trzymam 120-130km/h cały czas, wtedy pali trochę więcej ale 6,5 nie przekracza. Koszty - bardzo małe, on zalicza się do najtanszych w naprawie aut na rynku, porównywalny z...
~gazetazaborcza@gazeta.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Co do zużycia paliwa , to dużo nie powiem. Raz sprawdzałem i wyszło mi w trudnych warunkach mazurskich coś niewiele ponad 6l/100km. Później mi się urwała linka od prędkościomierza i jakoś jej do dziś nie założyłem;) Przeglądy i naprawy wykonują mi znajomi mojego znajomego, a on sam jest dealer´em części do Citroen´a, więc wszelkie naprawy kosztują mnie niedużo.
~Waldi z Radomia
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Zużycie paliwa - chyba najniższe w klasie, miasto - do 7 l/100 km, poza miastem do 90 km/h - 5,1 l/100km, przy większej prędkości i dynamice jazdy wzrasta do ponad 6l/100km; ceny serwisu fabrycznego - niezbyt niskie, ale konstrukcja samochodu bardzo prosta, więc każdy kto obsługiwał sam
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Na pełniusim zbiorniku czyli 47l zrobiłem 783km z załadunkiem i we dwójkę a i czasami było ze 120z górki. Jeżeli jedzie się 90km to spalanie wyjdzie nawet poniżej 5,5l w trasie
~lechu
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
na trasie mozna zejsc do 4,5 litra a w miescie srednio ok 6 litrow, nawet gdy jezdzisz z pedalem gazu wcisnietym do oporu nie spali wiecej niz 6,5 litra
~spnet@op.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Pali od 5 (90-100 km/h w trasie) do 8,5 (130 km/h) w mieście ok.6,5-7 l. Cześci dość drogie, ale w porównaniu do FSO Trucka serwisowanie to bajka.
~mlodyx@poczta.onet.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
nie naprawialem , tylko klocki, wymiana oleju, ogólnie tanio,przy mojej jeździe srednio pali 5,6 l na 100 km, a w zimie 6,8 na 100 km, cykl mieszany
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
od niecałych 4 litrów w trasie bez obciążenia do 7-7.5 w mieście z obciążeniem niemal pełnym... Nic dodać nić ująć SUPER.
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
dla mnei bomba...taki przebieg i auto pali do 6.5 litra ropy...czego chciec wiecej od samochodu ktorym jezdza wszyscy w firmie...

Usterki Citroen C15

Citroen C15 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gaz@gaz-technik.wroclaw.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
5,5-7 litrów On/100 km miasto i trasa (rewelacja) naprawy tanie, czesci zamienne bardzo drogie jak na taki samochód