Lista ocen Citroen C15 (63) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Dla dwóch osób z przodu przestrzeni jest nieproporcjonalnie mało patrząc na przestrzeń z tyłu... W samochodach zawsze było tak, że to kierowca i pasażer z przodu mieli więcej miejsca niż Ci z tyłu. Ale nie w Citroenie C15! Tutaj to kierowca ma mieć przechlapane, a ludzie z tyłu siedzą sobie jak na normalniej 3 osobowej kanapie, jeszcze brakuje im do szczęścia telewizorka i miejsca na kubki... W ocenie dałem dobrze... ale zaznaczam... dobrze...
~gazetazaborcza@gazeta.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
BUHAHAHAHA!! :))))))))) Jakoś się mieszczę za kierownicą, fotela pasażera nie da się przesunąć ani w przód ani w tył, na tylnej kanapie można wcisnąć 4 osoby, do budy jeszcze jakieś 6 osób plus ich bagaż, pies, plus kosmetyczkę mojej żony, dodatkowe koło zapasowe, plus....
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Mało miejsca na nogi z przodu (mam 187cm wzrostu) i w bardzo długich trasach czasami daje się to we znaki że siedzenie mogłoby być jeszcze 5cm dalej. Jeżeli chodzi o tylne siedzenie to jak już się przecisnę przez drzwi to z tyłu siedzę jak Pan i Władca.
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...posiadam wersje 5 osobowa i najlepiej maja pasazerowie z tylu pozniej kierowca a na samym koncu pasazer obok kierowcy...brak regulacji prawego fotela moze wysokie osoby doprowadzic do pasji...choc i do tego mozna sie przyzwyczaic
~matt- serwis@copiers.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
retro rozwiązania , fotele wymieniliśmy na takie z Astry II i teraz jest lepiej, a z tyłu mieszcza się 4 osoby :) i duzo miejsca na nogi, inna sprawa że połowa wsiadających ląduje dupą na ziemi :)
~lechu
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
miejsca nie brakuje pasazerom z produ a na tylnej kanapie ktora jest rozkladana moga zmiescic sie nawet 4 osoby i duzo miejsca na nogi i nad glowa
~Gufer
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Dobra przestrzeń ogólnie . Generlnie jeźdźi jedna osoba to wystarczy .Nie kupiłbym go jako rodzinne auto . Za tą cene to używany XM full opcja .
~Krisker
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jedynie pasażer z przodu nie może regulować fotela (przód-tył). Wszędzie indziej miejsca aż za dużo. Z tyłu na kanapie zmieszczą się 4 osoby.
~citryna
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Kierowca moim zdaniem ok- 180cm wzrostu. Pasażer gorzej, pasażerowie z tyłu rewelacja. Tylko nie mają pasów...

Usterki Citroen C15

Citroen C15 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~greg
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
pasażerowie mają dużo miejsca,a kierowca(mam195cm)przeciętnie.Gorzej mi się siedzi w znaczni lepszych samochodach