Lista ocen Citroen C15 (67) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Prześwit prawie 20 cm, wszędzie wjedzie. Miska olejowa niezniszczalna, jechałem przeciążonym po lesie i nie raz przywaliło w korzeń, ale miska cała. Wjeżdżam na każdy krawężnik, przejeżdżam przez każdą wodę, błoto, po prostu przejedzie przez wszystko. Raz zawisłem na tłumiku środkowym i trochę sie wgniótł ale i tak potem wytrzymał ponad 150 000 km do dziś. Nie wymieniałem nic w zawieszeniu ,nic amortyzatory już nie działają, ale na samych...
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...tyle co najezdzilem tym autem wydaje mi sie ze jak na samochod tej klasy jest super...i jestem naprawde milo zaskoczony samochodem tej klasy...dobrze sie trzyma nie zachowuje sie dziwnie na drodze...ewentualnie troche podskakuje na koleinach ale to tez przez waskie opony...
~krowasc
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Prawie jak terenówka na wysokich oponach 155/80 można nie uważać na krawężniki i jeździć przez trawniki (pogotowie elektryczne dojedzie wszędzie). Na kręte drogi i szybkie łuki tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Dobrze. Pod jedym warunkiem. Minimum 100kg (oprócz osób oczywiście) na pokładzie, najlepiej na pace z tyłu, wtedy mamy dociśnięte zawieszenie i autko bez żadnych zbędnych niepożądanych ruchów sunie po drodze nieczym sanki na śniegu :P
~ble@ble.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
oryginalne opony to samobójstwo, reszta jak na dostawcze auto jest super (można bardzo szybko jeżdzić po zakrętach!!!) a to że trochę się przechyla to kwestia przyzwyczajenia, wysoki - nieźle sobie daje radę na bezdrożach
~panM
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Jak na taką pokrakę, o oponach szerokości rowerowej, prowadzi się zadziwiająco dobrze i pewnie. Dzielnie znosi nasze "autostrady". Trzeba pilnować stanu łożysk tylnej belki, bo moze kosztować.
~jężdżę nim głównie na ryby-dobra "terenówka"Robert
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
b.słaba jakość tulei stabilizatora przód i wahaczy przednich! Mimo wspomagania b.tępe hamulce-chociaż nie wożę ładunków. Nie wyobrażam sobie zatrzymać tego auta z 765 kg przy nawet 100/h.
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Kręci się lekko jedną ręką i to bez wspomagania. Jeżeli jest dobrze wszystko skręcone to samochód zachowuje się super nawet w koleinach. Gorzej przy pełnym obciążeniu.
~DzikiBenny
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
pusty umie nawet na zakręcie iść bokiem tak jak sie chce, załadowany na maxa, to jakieś nieporozumienie, że o hamulcach wtedy nie wspomne
~rtocha@op.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
zawieszenie OK, mozna jezdzic po lesie i bardzo kiepskich drogach jakich w Polsce nie brakuje bez obawy o uszkodzenie spodu, przod sie wybija dosc szybko