Lista ocen Citroen C15 (64) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Co można napisać o wyciszeniu w Tym aucie... Może tylko to, że od silnika jest w miare wyciszony (o dziwo), niestety od podłogi da się słyszeć jak np. w deszcz woda odprowadzana przez opony szumi... I wtedy można się poczuć jak nad morzem, ale tak bez żartów to oprócz wyciszenia silnika jedziemy jak w po prostu... Puszce :)
~jacekratajczak@wp.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
troche warczy dlamnie bomba w polonezie tak most wył ze prawie ogłochłem ale to dobrze starej jeszcze nie słyszałem przez poł godziny w domu bo mi w uszach wyło jeszcze jak starą wiozłem 200 km polonezem to powiedziała jak by 2 zmiany w tartaku na traku robiła
~gazetazaborcza@gazeta.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Silnik sam w sobie jest cichy gdy się o niego dba, wyciszony jest bardzo, więc w kabinie się go praktycznie nie słyszy, zresztą skrzypienie budy skutecznie izoluje cię od wszelkich innych dźwięków. Ale jest na to sposób: trzeba wozić conajmniej 500kg balastu i hałas znika;)
~Mitch
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Słychać przede wszystkim wszystko co uderzy w podwozie, poprzez duże pudło rezonansowe z tyłu :) W czasie deszczu spory hałas. Silnik też głośny jak to w dieslach, ale nie jest znowu aż tak źle. W trasy jeżdżę długie i nie przeszkadza to.
~spnet@op.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Silnik jest bardzo dobrze wyciszony, czasem zapomina się że to Diesel. Przy otwartych nawiewach i oknach od 90 km/h nie słychać myśli, blachy i plastyki trzeszczą.
~Waldi z Radomia
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Silnik dość cichy, bardziej denerwują strumienie wody i kamyczki uderzające w nadkola tylne, które nie mają żadnej izolacji akustycznej - ale w Mercedesach też jej nie ma.
~Matrix.wl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Wyciszyłem go watą szklaną z rolki i na to wykładzinę na podłodze i zrobiło się całkiem miło. W oryginale nie jest to zbyt rewelacyjnie.
~Duch Dziadka
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
...nie oszukujmy sie pojecie wyciszenia nie istnieje przy predkosciach powyzej 100, ale radia da sie posluchac...przyjemny dieslowski klekocik...
~Gufer
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Dość duży szum . Ja wyłożyłem go 4 cm grubości gąbką i pomogło .Silnik powinien ładnie mruczeć .. jak jest inaczej to jest zepsuty :) .
~Dawid "Skyline GT-R" F.
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
bardzo duży hałas z zewnątrz ze wzgledu na brak wyciszenia komory bagażowej, bardzo głośno w środku (przy 140km/h trzeba krzyczec do siebie :P)