Lista ocen Citroen C2 (71) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mad
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak dla tej klasy samochody bardzo dobrze, z przodu wystarczjąco miejsca dla każdego kierowcy, na wysokość też super. Po wyjeciu tylnych foteli robi się spora przestrzeń bagażowa
~matik
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
To jest auto dla 2 osob. Dziecko w foteliku miesci sie na tylnim siedzeniu, wiec jest lepiej niz trzeba :) Fotele tylnie rozkladaja sie i przesuwaja - przydatna sprawa.
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu duzo miejsca, za to z tyłu troche gorzej, szczegolnie jak ktos jest wysokiego wzrostu. Nieźle przemyślane odsuwanie przedniego fotela do zajęcia miejsca z tyłu.
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Z przodu bardzo dużo miejsca lecz z tyłu dla pasażerów o wiele mniej. Powiedziałbym bardziej, że to doskonałe auto dla dwóch osób +dziecko do 10 lat.
~bucek
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Oczywiście można w tym samochodzie ocenić jedynie przestrzeń z przodu bo tyłu generalnie nie ma. Chociaż wiozłem kolegę dość dużego i nawet się zmieścił
~Adamjot
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
Mam 188cm wzrostu i mam mnóstwo miejsca na nogi jak i sporą przestrzen nad głową. Fotel można uustawić pod każdego kierowcę.
~pq
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Z przodu od 1,85m wzrostu jest ciasno. Z tyłu po przesunięciu przednich foteli do przodu ciasno powyżej 1,75m wzrostu.
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Przód wygodny. Po kilku godzinach za kierownicą prawie bez zmęczenia. Przykro mi ale tyłu nie przetestowałem.
~tomek_pk@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 i 61KM 45kW
tylnych siedzeń nie używam ale z przodu jak się odsunie max fotele to nie ma auta w tej klasie które jest przestronniejsze
Dziennik kosztów dla Citroen C2
5,8
7,6
~Jakub
Hatchback 3d 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dla kierowcy i pasażera dużo miejsca ale na tylniej kanapie jedynie zmieścimy dziecko lub psa