Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Szału nie ma, ale też i nie jest tragicznie, za duże przednie słupki, sprawiają, że niektóre łuki jedziemy na przysłowiowego \"czuja\". można by to trochę poprawić, ponadto tylna szyba również za wielka nie jest, ale lusterko wsteczne obejmuje na szczęście cały jej zakres.
~Jakub
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Wnętrze jest przestronne nawet dla czterech dorosłych osób, chociaż taka jazda na dłuższym dystansie może doprowadzić to pozabijania siebie na wzajem to na miejskich dystansach komfortowo. Na pochwale zasługują 2 niezależne fotele z tylu
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Co do widoczności też nie dam najwyższej noty, ponieważ mam jakieś ale.. A mianowicie przednie słupki. Z pewnością nie jest to jedyny samochód mający ten mankament nie mniej jednak mnie to czasami denerwuje. Reszta jest ok. Szyby duże przestronne.
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Mimo małej tylnej szyby i dużych słupków bocznych widzenie dookoła jest idealne! Auto jest na tyle małych rozmiarów, że łatwo idzie nim manewrować mimo braku aż tak dobrej widoczności w szybie tylnej. Za to lusterka to poezja!
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
auto jest małe, ciężko do wchodzi się do tyłu. Ale jeździ się przyjemnie, problem z widocznością występuje w większości mniejszych aut jeśli jest się troszkę wyższym - czasem nie widzę światel...
~rozo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Lepszej widoczności zapewnić sobie nie można. Duże przestronne szyby boczne oraz pochylona szyba przednia sprawia, że widoczność w tym aucie jest doskonała.
~rklos@op.pl
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Zaparkować w centrum małym wozem to 50 % więcej możliwości. A ja mieszkam w centrum. Doskonała widoczność i wspomaganie kierownicy. Brawo.
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Do przodu w porzadku, duża szyba, wysoko się siedzi, nawet te słupki mocno nie przeszkadzają. Do tyłu slabiej ze wzgledu na małą szybe.
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
mi nie przeszkadza słupek więc do widoczności nie będę się czepiał może nie jest doskonała ale nie jest źle
Dziennik kosztów dla Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW
5,3
~Monika
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
jestem niska bo 158 cm, mimo tego siedzenia są dość wysokie i widoczność jest dobra.