Lista ocen Citroen C2 1.4 HDi 70KM 51kW 2003-2009 (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Mogłoby być lepsze, ale nie ma co narzekać w porównaniu do np. Yarisa 1.0 w wersji pierwszej, czy 3-cylindrowego Matiza, który w środku brzmiał jak piła motorowa elektryczna bądź jakieś inne mechaniczne urządzenie. Wewnątrz jednak auto słychać bardziej niż z zewnątrz (sam to oceniłem, dając się przejechać ojcu i przysłuchałem się hałasowi na zewnątrz porównując go do hałasu ze środka podczas jazdy, nie licząc pędu powietrza oczywiście).
~francis francis
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
wyciszenie jest doskonalem czasami sie zapominam i nagle sie okazuje ze w miescie jade 90 no chyba ze jest duzo dziur i chropowaty safalt to wtedy nie jest tak fajnie natmoiat jadac na autostradzie przy 120 mozna zasnac wiecej w sumie to i tak sie tym autem nie jezdzi bo powyzej 130 spala juz jak benzyna a do 120 na autostradzie mozna utrzymac 4 litry na 100 a wogle to na maska pojedzie sie nim 150 czyli tak jak mowilem oszczednie nie sportowo
~Woo
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Wyciszenie tego autka nie jest najlepsze, do kabiny dochodzi szum pochodzący zwłaszcza z kół. Szum silnika osobiście lubię być może dlatego nie przeszkadza mi. A co do szumu z nawierzchni to cóż, przy naszych polskich drogach chyba tego problemu nie da się całkowicie wyeliminować. Nie mniej jednak ocenę obniżam do 4.
~fanka cytryny
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Tu pojawiają się schody. Auto jest małe, nie ma wydzielonego bagażnika przez co wszystkie szumy przenoszą się do jego wnętrza. No i silnik chodzi trochę jak w kosiarce do trawy, ale można to wybaczyć. Nie ma ideałów :)
~petit_chevalier
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Silnik pracuje dość cicho, niestety spasowanie drzwi trochę szwankuje i słychać (i czuć) szumy powietrza przy większej prędkości.
~SimaoniC
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Silnika prawie wcale nie słychać, jedynie przy uchylonym oknie. Szumy z jazdy również znikome, pojawiają się dopiero koło 130 km/h
~Darek
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
nie wiem jak jest w wersji osobowej ja mam autko z kratką i strasznie mi przeszkadza odgłos opon i szum wiatru
~Mad
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak dla tej klasy samochodu - dobrze. Przy 100-110 km/h jest cicho, jakość opon jest bardzo ważna.
~Opcja
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Silnika wogóle nie słychać jak się nagrzeje.Zimą przy mrozie trochę klekocze jak każdy diesel.
~W. z sentymentem
Hatchback 3d 1.4 HDi 70KM 51kW
Jak na diesla bardzo dobre (po nagrzaniu, zimą przy mrozach troche klekocze). Byłem pozytywnie zaskoczony.