Lista ocen Citroen C3 Picasso (76)

4,1
~konrat
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Być może są lepsze samochody ale ten spełnia moje oczekiwania i zaskakiwał mnie pozytywnie (zużycie paliwa ciut mniejsze niż się spodziewałem, niesamowita widoczność i dobre rozwiązania przestrzenne, przyzwoity kop na samochód o aerodynamice karocy)
~gie
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jak na razie nie ma si? do czego przyczepi?. Zobaczymy jak b?dzie dalej. Jedyny problem jaki wyst?pi? to pad? czujnik ABS przy jednym kole przy 7500km.
~BLine
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Podoba mi się ten samochód za oryginalność , przestrzeń oraz że nie jest nudny .
3,1
~cziw@op.pl
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Jest bardzo glosny szczegolnie na nizszych biegach.Elastycznosc na przecietnym poziomie. (Silnik)
3,7
~Larry
Picasso 1.4 95KM 70kW
Za te cenę, można kupić wiele bardziej doposażonych aut z lepszym silnikiem i większą przestrzenią bagażową, która przy jednym dziecku jest niezbyt wystarczająca, a o większej ilości osób niewspominając.
~Malki
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Uwielbiam mojego Citroenka. Radość jaką sprawia swoim wyglądem zewnętrznym podtrymuje po zajęciu miejsca w środku. Po prostu pozytywny i świetny samochód dla rodziny (może nie z tych większych;)
~sznaps
Picasso 1.4 95KM 70kW
Wygodne autko do spokojnej jazdy, wysoka pozycja za kierownicą, super widoczność. Bagażnik mógłby być głębszy. Za 50 tysięcy dostałem auto z 16-calowymi alusami i automatyczną klimą. W białym kolorze z czarnymi zderzakami i srebrnymi elementami nadwozia ślicznie się prezentuje. Na razie jeżdżę rok. Przed przeglądem przy 18 tys. km przebiegu padł czujnik temperatury płynu chłodzącego przez co silnik po dłuższym postoju nie zapalał. Czujnik...
3,2
~Artur_B
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Wygodny , pakowny dla rodziny 2+2, przyjemny dla oka. Niestety przynajmniej w moim przypadku ponadprzeciętnie awaryjny i irytujący samochód.
~tewz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Z korzystną cenę dostałem obszerne auto ze świetnym wyposażeniem, za które wu konkurencji musiał bym słono zapłacić.
~mshader77@gmail.com
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Zakres 6 tyś obrotów, na trasie 4 tyś to znośny poziom hałasu, samochód osiąga wtedy 140 km/h, przy 5 tyś. silnik już wyje i jazda jest niezbyt przyjemna. (Silnik)