Lista ocen Citroen C3 Picasso (76)

4,1
~daniello
Picasso 1.4 95KM 70kW
Zaczyna brać olej, mało ale raz na pół roku warto samemu zajrzeć i uważać żeby za dużo nie nalali w warsztacie. (Silnik)
~ADAM
Picasso 1.4 95KM 70kW
Wygląd bardzo atrakcyjny,bagażnik rewelacja a pasażerownie podróżują bardzo wygodnie
~Monika
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Przejechałem już parę tysięcy, auto wygodne,praktyczne,po zakupie wymienione sprzęgło,i parę rzeczy eksploatacyjnych. Komfortowe, polecam dla rodzin 2+2. Wersja exclusiv.
~Rutek
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
1.6 120km zrywny dynamiczny. ( bierze olej) silnik BMW Następny kupił bym ale w diesel. (Silnik)
3,8
~Mc makintosh
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Początki były bardzo trudne, ciężkie przełożenia, coś haczyło. Z czasem poprawiło się funkcjonowanie skrzynki. (Skrzynia biegów)
~cud1@op.pl
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
\"Trudna\" do obslugi skrzynia biegow jest do opanowania po pewnym okresie eksploatacji i uciazliwosci z przelaczaniem biegow sa mniej odczuwalne.
3,6
~MB
Picasso 1.4 95KM 70kW
Jest dobrze. Radzi sobie dobrze zarówno na niskich, jak i wysokich obrotach. (Silnik)
~Wojtas78
Picasso 1.4 95KM 70kW
Silnik wystarczajacy na te auto. Jedne co to ze juz 2 razy dolewalem olej.Troche mnie to zdziwilo ze po roku przy przebiegu 7 tys km dolalem niecaly litr oleju. (Silnik)
~jareka
Picasso 1.2 PureTech 110KM 81kW
Wbrew obiegowym opiniom silnik jest cichy i w miarę oszczędny (Silnik)
~cziw@op.pl
Picasso 1.6 HDI 92KM 68kW
Zbyt krotka regulacja przednich siedzen.Gdyby nie to dalbym ocene doskonale. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)