Lista ocen Citroen C3 Picasso (76)

~Andree
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Duża przestrzeń, znakomita widoczność, dobre osiągi, zużycie paliwa zgodne z oczekiwaniami (znacznie lepsze niż w moim poprzednim samochodzie o mocy 20 KM niższej - różnica zwłaszcza w mieście).
~Jazon
Picasso 1.4 95KM 70kW
Do doskonałości mu daleko ale dobre to za mało powiedziane dla mnie to auto na mocne 4+ Po mimo tego że już jest produkowany od 2008 roku nadal (2014) robi wrażenie najlepiej prezentuje się w niebieskim i zielonym ja mam niebieskiego Te kolory podkreślają szczegóły i ponadczasowy designe
~Andrzej_xyz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Samochód ergonomiczny i ma swój własny styl - wygodny w mieście, a i na wakacje po Europie da się pojechać...
3,6
~hiciu_24
Picasso 1.4 95KM 70kW
Funkcjonalnie niezły, pojemny, względnie tani samochód do miasta - niemniej jednak mechanika i elektronika zawodzi po 200 tyś km.
~Grishka
Picasso 1.4 95KM 70kW
Wcześniej już prawie wszystkie spostrzeżenia opisałem. W porównaniu z moim poprzednim autkiem Lanosem, czuć że przez dziesięć lat przez które jeździłem Lanosem nastąpił postęp w motoryzacji. Różnica jest kolosalna.
3,2
~Naimad
Picasso 1.4 95KM 70kW
Technicznie słaby, mała żywotność 1,4vti z pierwszych lat produkcji, slaby osprzęt, na plus funkcjonalność, widoczność i blachy.
~Wojak89
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Witam. 1,6VTi 120KM 88KW 2013r. zakupiony z 48tyś obecnie 81tyś. Cóż można powiedzieć rodzina 2+3 dwoje dzieci w fotelikach. Miejsca maksymalnie na styk! idealny dla 2+1/2+2. Przestrzeń bagażnika no nic zbędnego się nie weźmie. Bagażnik dachowy jest dobrym rozwiązaniem w tym samochodzie. Silnik głośny i bierze olej trasa 1400km. Sete trzeba mu już wlać. Czym bliżej do zmiany oleju tym częstsze dolewki a przy wymianie olej spalony serwis...
~Prezesss
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jest to bardzo sympatyczne auto na miasto przez dobrą widoczność i dynamiczny silnik. Dodatkowe okienka w przedniej szybie to atut i niekiedy przekleństwo np. kiedy zaparuje od zewnątrz i nic nie widać dopóki nie odtaji. Ja jak i moja żona uwielbiamy go.
~Wojtek
Picasso 1.4 95KM 70kW
Bardzo dobre rodzinne auto. Dobrze sprawdza się w mieście i na trasie. Zwracająca na siebie uwagę sylwetka i wygoda użytkowania.
4,1
~kris
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jeszcze jest nowe, ale auto wydaje się dobrej jakości i naprawdę przemyślane. Mój niepokój budzi dość duża obfitość gumowych uszczelek karoserii- co z nimi będzie za kilka lat?