Lista ocen Citroen C3 Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW 2008-2015 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojak89
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Witam. 1,6VTi 120KM 88KW 2013r. zakupiony z 48tyś obecnie 81tyś. Cóż można powiedzieć rodzina 2+3 dwoje dzieci w fotelikach. Miejsca maksymalnie na styk! idealny dla 2+1/2+2. Przestrzeń bagażnika no nic zbędnego się nie weźmie. Bagażnik dachowy jest dobrym rozwiązaniem w tym samochodzie. Silnik głośny i bierze olej trasa 1400km. Sete trzeba mu już wlać. Czym bliżej do zmiany oleju tym częstsze dolewki a przy wymianie olej spalony serwis...
~Prezesss
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jest to bardzo sympatyczne auto na miasto przez dobrą widoczność i dynamiczny silnik. Dodatkowe okienka w przedniej szybie to atut i niekiedy przekleństwo np. kiedy zaparuje od zewnątrz i nic nie widać dopóki nie odtaji. Ja jak i moja żona uwielbiamy go.
~konrat
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Być może są lepsze samochody ale ten spełnia moje oczekiwania i zaskakiwał mnie pozytywnie (zużycie paliwa ciut mniejsze niż się spodziewałem, niesamowita widoczność i dobre rozwiązania przestrzenne, przyzwoity kop na samochód o aerodynamice karocy)
~Andree
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Duża przestrzeń, znakomita widoczność, dobre osiągi, zużycie paliwa zgodne z oczekiwaniami (znacznie lepsze niż w moim poprzednim samochodzie o mocy 20 KM niższej - różnica zwłaszcza w mieście).
~Piotrs
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Przestronne wnętrze łatwe do utrzymania w porządku. Auto do jazdy " w koło komina", na autostrady nie polecam benzyniaków ze względu na 5 biegów i nadmierny hałas przy wyższych prędkościach.
~Monika
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Przejechałem już parę tysięcy, auto wygodne,praktyczne,po zakupie wymienione sprzęgło,i parę rzeczy eksploatacyjnych. Komfortowe, polecam dla rodzin 2+2. Wersja exclusiv.
~kris
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jeszcze jest nowe, ale auto wydaje się dobrej jakości i naprawdę przemyślane. Mój niepokój budzi dość duża obfitość gumowych uszczelek karoserii- co z nimi będzie za kilka lat?
~Artur_B
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Wygodny , pakowny dla rodziny 2+2, przyjemny dla oka. Niestety przynajmniej w moim przypadku ponadprzeciętnie awaryjny i irytujący samochód.
~gie
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Jak na razie nie ma si? do czego przyczepi?. Zobaczymy jak b?dzie dalej. Jedyny problem jaki wyst?pi? to pad? czujnik ABS przy jednym kole przy 7500km.
~tewz
Picasso 1.6 VTI 120KM 88kW
Z korzystną cenę dostałem obszerne auto ze świetnym wyposażeniem, za które wu konkurencji musiał bym słono zapłacić.